Zegarki damskie Versus Versace – charakterystyczne wzornictwo i wyraziste akcenty

31.03.2019 Nowości

Przeglądając zegarki damskie Versus Versace warto zwrócić uwagę na ich niespotykanie i lekko drapieżne wzornictwo. To czasomierze dla współczesnych buntowniczek, które cenią awangardowy styl i detale pełne ekspresji. Zobaczcie najpiękniejsze nowości marki.

Kiedy na wybiegach królowała moda Made in Italy, a włoski styl stał się wyznacznikiem międzynarodowych trendów, marka Versace była już znana szerokiemu gronu klientów poszukujących ekskluzywnych i charakterystycznych ubrań i dodatków. I chociaż Versus Versace to osobna linia produktów, wszystko zaczęło się od Gianniego Versace, który stworzył markę dedykowaną swojej siostrze – Donatelli. Była dla niego muzą i nieocenionym wsparciem, które należało nagrodzić.

W 1989 roku stworzył markę, która miała rozwijać się pod skrzydłami domu mody, jednak wyłącznie pod kierownictwem siostry. Tym samym powstała osobna linia produktów Versus Versace, która zmieniła dotychczasowe postrzeganie projektów rodziny Versace. Marka była odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy szukali nieszablonowych propozycji, odważnych projektów i luksusowej interpretacji rockowego stylu. Co więcej, można śmiało powiedzieć, że stała się odbiciem samej Donatelli.

Zegarek damski Versus Versace Kirstenhof VSP490118

Kup teraz

Zegarki damskie Versus Versace – wyjątkowe zdobienia

Ten charakterystyczny design nie jest przypadkowy, bo projektantka chętnie tworzy zegarki o nieszablonowym wzornictwie – są bardzo kreatywne i podkreślają indywidualizm kobiety, której nadgarstek ozdobią. Widać, że każdy z nich jest twórczym eksperymentem, który sięga po nietypowe rozwiązania i odważne pomysły. Ta marka doskonale realizuje potrzeby młodego pokolenia, które chce zerwać z tradycyjną estetyką zegarków i widać to w każdym z czasomierzy.

Wizerunek lwa

Jedną z charakterystycznych cech jest głowa lwa, która pojawia się na większości produktów firmy, w tym również zegarków. Ten oryginalny symbol odwołuje się do drapieżności projektów i podkreśla ich unikatowy design, a jednocześnie pozostaje analogią do znanej z projektów Versace meduzy.

Zegarek damski Versus Versace Victoria Harbour VSP331018

Kup teraz

Ćwieki symbolem rockowego stylu

Kolejnym z rozpoznawalnych akcentów są ćwieki, które projektantka umieszcza w bardziej wyrazistych propozycjach, podkreślając tym samym ich rockowy styl. Jednym z takich modeli jest zegarek damski Versus Versace Tokai VSP410418 o bardzo interesującym designie. Indeksy arabskie zostały zastąpione literami tworzącymi nazwę marki, a centralną część tarczy przykryto charakterystycznym elementem dekoracyjnym. Ćwieki zdobią bransoletę wykonaną ze stali.

Zegarek damski Versus Versace Tokai VSP410418

Kup teraz

V jak Versus Versace

Marka uwielbia wplatać w swoje projekty detale w kształcie litery V, aby podkreślić swoją tożsamość. Takie zdobienia znajdziecie w sporej liczbie zegarków. Niektóre z nich są bardzo wyeksponowane, a niektóre dyskretnie wplecione w koncepcję projektantów. Jednym z takich modeli jest zegarek damski Versus Versace Mabillon VSPLH0119.

W poniższym czasomierzu detale V znajdziecie nie tylko w otoczeniu koperty, ale również jako zdobienia czarnej, matowej tarczy. Co więcej, w zegarku pojawiają się wszystkie charakterystyczne cechy, w tym głowy lwów i ćwieki, które zastępują indeksy punktowe na godzinie 3 i 9.

Zegarek damski Versus Versace Mabillon VSPLH0119

Kup teraz

Ile kosztuje luksus spod znaku Versus Versace?

Donatella kreując markę postawiła nie tylko na odważne wzornictwo czy rockowy styl, ale również na przystępne ceny. To miało odróżnić firmę brata od jej propozycji – produkty miały być dostępne dla szerszej grupy odbiorców. Dlatego zegarki damskie Versus Versace, pomimo prestiżowego rodowodu, nie kosztują tak dużo, jak mogłoby się wydawać. Tym bardziej, że kolekcje dedykowane są miłośnikom włoskiej mody i nietuzinkowego designu.

Za zegarek damski zapłacimy od 300 zł do 900 zł, a większość modeli oscyluje w granicach 500 zł. To bardzo dobra cena zważywszy na ciekawe korzenie i niesamowitą estetykę tych czasomierzy.

W sklepie minuta.pl pojawiło się sporo nowości, więc zachęcamy was do obejrzenia pełnej oferty damskich czasomierzy Versus Versace i życzymy udanych zakupów.