Wieczorowa odsłona zegarków dla kobiet Delbana Mallorca. Uwodzą nas swoim subtelnym pięknem

24.10.2019 Zakupy

Masa perłowa przypomina refleksy słońca odbijające się od tafli morza. Kolekcja zegarków Delbana Mallorca to połączenie tego co w zegarkach biżuteryjnych najlepsze – szwajcarskiej jakości, prestiżowego producenta i estetycznych, niedominujących zdobień.

Zlokalizowana na Morzu Śródziemnym, hiszpańska wyspa Majorka stała się inspiracją do stworzenia pięknych, jak ona sama zegarków dla kobiet. To nie pierwszy raz, kiedy Delbana wraz ze stworzeniem serii zabiera nas w podróż za swoją inspiracją. Jej kolekcje każdorazowo odnoszą się do jakiegoś trendu, punktu w historii lub pięknego miejsca na mapie. Podobnie było i tym razem.

Producent tym razem zabiera nas na słoneczną wyspę, która wieczorami mieni się tysiącami kolorowych świateł, odbijających się w turkusowej wodzie. Właśnie taka jest kolekcja zegarków damskich Delbana Mallorca – promienna, elegancka i luksusowa.

Wyszukane wzornictwo zegarków Delbana Mallorca

Marka Delbana przyzwyczaiła nas do unikatowych projektów, których wykonanie zachwyca miłośników szwajcarskiego kunsztu. Nie bez powodu zegarki Delbana posiadają jakość Swiss Made, którą przyznaje się markom szczególnie wyróżniającym się na tle lokalnej konkurencji. Każdy z zegarków spełnia rygorystyczne normy dyktowane przez szwajcarskie prawo, o których więcej przeczytacie w publikacji “Swiss Made, czyli czego dowiemy się z sygnatury zegarka”. Wystarczy tylko spojrzeć na kolekcję Delbana Mallorca, aby odnieść pierwsze wrażenie, że mamy do czynienia z wzornictwem najwyższej klasy.

Zegarki damskie Delbana Mallorca skąpane w hiszpańskim słońcu

Kolekcję Delbana Mallorca reprezentują trzy modele w różnych wariantach kolorystycznych. Znajdziemy tu odcienie słonecznego złota oraz chłodne tony srebra połączone z czernią. To co je łączy, to luksusowy projekt zegarka o charakterze biżuteryjnym.

Zegarek damski Delbana Mallorca 73501.664.6.03

Kup teraz

Masa perłowa, przypominająca taflę wody

Niewielką kopertę o średnicy zaledwie 32 mm wykonano ze stali szlachetnej i pokryto PVD w wymienionych wcześniej odcieniach. Jednak pierwsze skrzypce w tym projekcie gra wyjątkowo starannie zaprojektowana tarcza. Dbałość o jej detale jasno wskazują, że mamy do czynienia z najwyższym poziomem rzemiosła. Wykonano ją z masy perłowej, która idealnie oddaje magiczny charakter Majorki. Ma bardzo wyrazisty, nieokreślony kolor, często mieniący się różnymi barwami i lekką poświatę. Od zawsze zegarki, w których wykorzystywano masę perłową należały do luksusowych. Mimo popularyzacji tego materiału, nadal kojarzy się z wysoką jakością wykonania i elegancją. Zwróćcie uwagę na poniższy model, którego tarcza mieni się, jak tafla wody.

Zegarek damski Delbana Mallorca 44602.624.6.041

Kup teraz

Tarczę zdobią delikatne indeksy liniowe oraz liczby arabskie w godzinach 4,8 i 12. Uwagę przyciąga pierścień otaczający tarczę, o charakterystycznym kształcie, przypominającym słońce. Na nim znajduje się również dokładny wskaźnik minutowy. Warto wspomnieć, że tarczę przykryto szafirowym szkiełkiem, które nie tylko jest odporne na zarysowania, ale również dzięki ogromnej przejrzystości, podnosi wrażenia wizualne.

Wyraziste bransoletki zapinają całość

Każdy detal zegarków Delbana Mallorca jest wyraźną informacją, że spotykamy się tu z wysokiej klasy producentem. Zdobienia są wyrafinowane i subtelne, nie sprawiając wrażenia dominujących. Panie, które cenią sobie zrównoważoną formę z pewnością będą zachwycone. Całość zapinana jest na elegancką bransoletę, której wyrazistość idealnie dopełnia całość projektu.

Zegarek damski Delbana Mallorca 44602.624.6.031

Kup teraz

Za pracę zegarków Delbana Mallorca odpowiadają szwajcarskie mechanizmy kwarcowe Ronda 763, a wodoszczelność na poziomie 5 ATM zabezpiecza zegarek nie tylko przed przypadkowym zachlapaniem, ale również zamoczeniem.

Nie mamy wątpliwości co do tego, że zegarki damskie Delbana Mallorca to jedne z najbardziej intrygujących obecnie propozycji na rynku dla pań. Kobiety, szukające szwajcarskiego zegarka o imponującym wizualnie projekcie i dobrej cenie będą zachwycone.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Delbana. Jesteśmy przekonani, że każda z pań znajdzie idealny zegarek biżuteryjny dla siebie. Miłych zakupów!