Zegarki Le Temps – nowa marka w sklepie minuta.pl

14.02.2019 Nowości

Do oferty naszego sklepu dołączyła kolejna szwajcarska marka spod znaku Swiss Made. Zobaczcie, czym się wyróżnia, które kolekcje robią największe wrażenie i ile trzeba zapłacić za zegarki Le Temps.

Szwajcarskie zegarki cieszą się niesłabnącą popularnością. Znaczenie mają nie tylko długie tradycje, ale również surowe przepisy, które narzuca Federacja Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego (FHS). Aby uzyskać znak jakości Swiss Made trzeba spełnić szereg warunków, które opisaliśmy w publikacji “Swiss Made, czyli czego dowiemy się z sygnatury zegarka”.

Znak dumy narodowej Szwajcarów nosi także marka Le Temps, która znalazła się w naszej ofercie.

Zegarek męski Le Temps Flat Elegance LT1087.12BL01

Kup teraz

Zegarki Le Temps – interesujący design i szeroki wybór

Pojawienie się nowej marki w sklepie to zawsze krok w nieznane, ale jeśli dołącza do naszej oferty firma o ciekawym wzornictwie i przystępnych cenach, to jej sukces jest niemal pewny. Tym bardziej, że jej propozycje to spory wachlarz modeli dedykowanych klientom o różnych potrzebach. Przeglądając poszczególne serie producenta, możemy docenić nie tylko ich wszechstronność i design, ale również wysokiej jakości materiały.

W ofercie znajdziecie czasomierze dla kobiet i mężczyzn, ale w kilku różnych stylach. Wśród nich są zegarki, które bez problemu możemy zaliczyć do eleganckich modeli garniturowych, interesujące zegarki sportowe o specjalistycznych funkcjach, a także propozycje codzienne, które wyróżniają się sportową elegancją. Jedną z nich jest zegarek Le Temps Sport Elegance, który przedstawiamy poniżej.

Zegarek męski Le Temps Sport Elegance LT1080.12BS01

Kup teraz

Wśród najciekawszych kolekcji jest bez wątpienia seria Swiss Naval Patrol – zegarki dedykowane nurkom. Ich wodoszczelność sięga 20 ATM, co pozwala na nurkowanie z aqualungiem. Oczywiście nie byłoby idealnego divera bez bezela, który pozwala na bezpieczne wynurzenie i jest obowiązkowym elementem zegarków nurkowych.

Ponadto kolekcję Swiss Naval Patrol cechuje klasyczna forma, czytelny odczyt wskazań i interesujące zdobienia, między innymi giloszowane tarcze. Poniższy model to doskonały wybór dla osób szukających specjalistycznego zegarka w dobrej cenie.

Zegarek męski Le Temps Swiss Naval Patrol LT1081.14BS01

Kup teraz

Jak wspomnieliśmy, marka ma także propozycje dla kobiet. Są to głównie eleganckie zegarki codzienne, które wyróżniają się ciekawymi detalami, wyjątkową dbałością o szczegół i wysokiej klasy materiałami. Wśród nich są kryształy, masa perłowa, ale także szafirowe szkiełka o dużej odporności na zarysowania. Warto podkreślić, że wszystkie zegarki Le Temps posiadają takie szkła, w tym także propozycje dla mężczyzn, między innymi wspomniane wcześniej divery.

W ofercie dla kobiet jest kilka interesujących kolekcji, między innymi elegancka Zafira Slim oraz Flat Elegance. Poniżej minimalistyczny zegarek damski Le Temps Zafira Slim LT1085.01BS01, który zawieszono na modnej bransolecie typu mesh.

Zegarek damski Le Temps Zafira Slim LT1085.01BS01

Kup teraz

Zegarki Le Temps – cena i jakość

Wielokrotnie podkreślamy, że szwajcarskie pochodzenie nie jest równoznaczne z wysokimi cenami i potwierdzają to również zegarki Le Temps, których dewizą jest “Swiss Made watch becomes affordable for everyone”, co oznacza, że szwajcarska jakość może być dostępna dla wszystkich. I faktycznie, zgodnie z tą zasadą, zegarki Le Temps nie są kosztowne, pomimo szwajcarskiego pochodzenia i wysokiej jakości wykonania.

Za sportowy zegarek o specjalistycznych cechach zapłacimy mniej niż 1000 zł, za modele garniturowe i casualowe w granicach 500 zł. Zegarki damskie oscylują w podobnych granicach. To niewiele biorąc pod uwagę jakość, dbałość o detal i zastosowane materiały.

Pokazaliśmy wam jedynie niewielki ułamek oferty, więc zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi zegarkami Le Temps. Jesteśmy pewni, że każdy odnajdzie się w ich klasycznym wzornictwie i wszechstronnym asortymencie.