Zegarki Meller za mniej niż 350 zł. Zobacz najlepsze propozycje dla niej

10.12.2019 Zegarki

Zegarki Meller powstają w jednym z najpiękniejszych miast w Europie. Pochodząca z Barcelony marka w zaledwie kilka lat rozkochała w sobie serca minimalistek z całego świata. Dzisiaj przedstawimy wam zegarki Meller, które kupimy za mniej niż 350 zł.

To jedna z ciekawszych marek na międzynarodowym rynku, mimo że istnieje dopiero od 2014 roku. Zegarki sygnowane logo marki zdają się być akcesoriami, które nie wymagają dodatkowej oprawy, ponieważ same są doskonałą biżuterią. Nawet najbardziej oszczędne i minimalistyczne modele są pełne kobiecego wdzięku i uroku. Harmonia stylistyczna jest odpowiedzią na zapotrzebowanie i oczekiwania kobiet z całego świata.

To dlatego jesteśmy przekonani, że zegarki Meller są doskonałym pomysłem. Firma dodatkowo stawia na przystępne ceny, a my przedstawimy wam dzisiaj modele za mniej niż 350 zł, jako dowód, że oryginalne czasomierze nie muszą kosztować fortuny.

Nasza pierwsza propozycja zadowoli kobiety, którym podobają się klasyczne męskie zegarki. Nie pomyliliśmy się – chodzi nam o czasomierze o kopertach sporych rozmiarów, które przypominają nieco męskie czasomierze. Mimo swoich większych rozmiarów, zegarki Meller Astar zachwycają uniwersalnością, przez co mogą być noszone niezależnie od płci.

Meller Astar 1G-1BROWN
Meller Astar 1G-1BROWN

Czasomierze z tej serii występują w kilku wersjach kolorystycznych, a każda z nich to wariacja na temat kolorów ziemi, do których przyzwyczaiła nas marka Meller. Dlatego w kolekcji znajdziemy odcienie brązu, beże oraz karmel. Naszym faworytem jest stylowe połączenie brązowego paska z granatem tarczy. Przyznajcie, że to naprawdę oryginalne połączenie.

Meller Astar 1O-1CAMEL
Meller Astar 1O-1CAMEL

Pod odpornym na zarysowania szkiełkiem mineralnym z powłoką szafirową widzimy tarczę, ozdobioną indeksami liniowymi i smukłymi wskazówkami, a na godzinie 3 zlokalizowano datownik. Ascetyczny projekt tarczy przypadnie do gustu paniom, które od przepychu wolą zrównoważoną formę.

Meller Astar 1B-1CAMEL1
Meller Astar 1B-1CAMEL1

Sami często zastanawiamy się, gdzie tkwi sekret minimalistycznych czasomierzy. Wtedy na myśl przychodzi nam wiele argumentów, świadczących o tym, że to doskonały wybór na co dzień. Wystarczy spojrzeć na naszą kolejną propozycję zegarka za mniej niż 350 zł, czyli kolekcji Meller Maori. Przejrzysty i harmonijny projekt tarczy zapewnia prosty odczyt godziny, natomiast surowy design zadba o to, aby czasomierz był uniwersalny i pasował do każdej stylizacji, zarówno tej formalnej, jak i codziennej.

Meller Maori 2BW-1SAND
Meller Maori 2BW-1SAND

Hiszpańska marka zdecydowała się urozmaicić tarczę czasomierzy i przy godzinie szóstej umieściła subtarczę sekundnika, a w centralnej części dwubarwne wskazówki. Całość zapięto brązowym paskiem wykonanym ze skóry naturalnej. To właśnie ogromna funkcjonalność i minimalistyczna estetyka okazały się kluczem do sukcesu marki.

Meller Maori 2B-1BROWN
Meller Maori 2B-1BROWN

Producent w swoich działaniach koncentruje się na tym co ważne, czyli inwestuje w materiały i technologię. W ten sposób dba o swoich klientów, odwdzięczając się za ogromne zaufanie. Spore znaczenie w drodze do sukcesu ma również odchudzenie kopert, które stały się przez to smuklejsze i bardziej komfortowe w noszeniu.

Spójrzcie na zegarek Meller Denka, który jest tego najlepszym przykładem. Koperta zegarka jest grubości 7,5 mm, dzięki czemu z powodzeniem mieści się w mankiecie koszuli, nabierając tym samym eleganckiego charakteru.

Meller Denka W3N-1SAND
Meller Denka W3N-1SAND

Znając przedsiębiorczość marki oraz jej filozofię, można zakładać, że ceny zegarków Meller będą znacznie wyższe. Jednak jest zupełnie odwrotnie. Bez problemu znaleźć można w jej asortymencie zegarki poniżej 350 zł, które prezentować będą ciekawy design, funkcjonalność i dobrej jakości materiały, jak np. stal szlachetna czy mineralne szkła pokryte szafirową powłoką. Tutaj faktyczna jakość idzie w parze ze stylowym i niewymuszonym designem, dlatego tej marki po prostu nie da się nie lubić.

Zwolenników prostej formy, większych tarcz i delikatnych kopert zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem marki Meller. Udanych zakupów!