Zegarki męskie Nautica Jones Beach inspirowane morskimi wojażami. Wśród nich nasz bestsellerowy model

17.09.2019 Zakupy

Żeglarskie czasomierze zyskują w ostatnich czasach ogromną popularność, bo łączą eleganckie wzornictwo ze sportowym zacięciem. Nie inaczej jest z kolekcją Nautica Jones Beach, w której znalazł się jeden z naszych bestsellerów.

W przypadku marki Nautica, mamy do czynienia z firmą wyjątkową, która proponuje klientom oryginalne wzornictwo, nawiązujące do morskich wojaży i stylu życia obieżyświata. To zestawienie lekkości i klasyki ujmuje wszystkich zwolenników sportowej elegancji czy mody półsportowej. Wiosną tego roku pisaliśmy o jednej z kolekcji marki, która szczególnie przypadła wam do gustu, czyli Nautica Ocean Beach. Więcej o marce przeczytacie na naszym blogu – Zegarki Nautica – marki, które musisz znać.

W tę stylistykę idealnie wkomponowuje się męska kolekcja Nautica Jones Beach, którą pragniemy wam dzisiaj nieco przybliżyć. Seria jest dedykowana mężczyznom, którzy zwracają uwagę na jakość wykonania i estetykę dobieranych dodatków. W jej skład wchodzi aż osiem modeli o różnej kolorystyce, które łączy charakterystyczny dla marki marynistyczny charakter. Dwa z nich zostały zawieszone na stalowych bransoletach, dwa na skórzanym pasku, a pozostałe – jak widzimy na przykładzie poniższego modelu – na lekko fakturowanym pasku z silikonu. Tworzywo sztuczne doskonale zastępuje skórzany odpowiednik, zapewniając tym samym ochronę przed działaniem wody.

Zegarek męski Nautica Jones Beach NAPJBC003

Kup teraz

Kopertę o średnicy 44 mm wykonano z najlepszej antyalergicznej stali szlachetnej w kolorze srebra i złota. Jak przystało na zegarek żeglarski, mineralne szkiełko skrywa dużą i przejrzystą tarczę czasomierza, która ułatwia odczyt godziny o każdej porze dnia. Świadczy o tym również kontrast pomiędzy ciemną np. granatową tarczą a jasnymi, wyrazistymi wskazówkami.

Zegarek męski Nautica Jones Beach NAPJBF912

Kup teraz

Na tarczy znajdziemy delikatny datownik umieszczony tuż przy godzinie trzeciej. Producent zdecydował się na odważny krok, jakim jest zastosowanie indeksów w formie żeglarskiego kodu flagowego, co jeszcze bardziej podkreśla marynistyczny styl zegarka. Duże cyfry arabskie umieszczono w godzinie 3,6,9 i 12. Wspomniane wcześniej białe wskazówki posiadają specyficzny krój i z wyjątkiem wskazówki sekundowej, wykończonej czerwonym wskaźnikiem – są dość masywne. Doskonale widać to na poniższym modelu, który szczególnie przypadł naszym klientom do gustu, stając się absolutnym bestsellerem.

Zegarek męski Nautica Jones Beach NAPJBC008

Kup teraz

Uwagę zwraca ciemny pierścień koperty, na którym znajdują się wskaźniki minutowe. Nie jest to jedyna informacja, jaką możemy odczytać z okręgu. Dwa modele z kolekcji męskich zegarków Nautica Jones Beach wyposażone zostały w mechanizm automatyczny, co przypadnie do gustu panom, którzy stawiają na najwyższą jakość wybieranych produktów. W ich przypadku na pierścieniu widnieje napis AUTOMATIC. Pozostałe modele mają w tym miejscu napis 100 METERS, 330 FEET – co jest oczywiście informacją o niezawodnej wodoszczelności czasomierzy na poziomie 100 metrów. Za ich pracę odpowiada z kolei mechanizm kwarcowy zasilany na baterię.

Zegarek męski Nautica Jones Beach NAPJBF912

Kup teraz

Pamiętajmy, że Nautica to marka modowa, więc wszystkie zegarki z kolekcji Nautica Jones zostały zaprojektowane z myślą o mężczyznach, którzy lubią stylowe dodatki. To nie pierwszy raz, kiedy marka udowadnia klientom, że zna się na obecnych trendach, a inspirację czerpie ze sportowych związków firmy z morzem. Popularna kolorystyka, w której przeważają odcienie granatu, szarości i czerni, które w zestawieniu z nowoczesnym designem, tworzą gustowną całość. Aby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na poniższy model.

Zegarek męski Nautica Jones Beach NAPJBF911

Kup teraz

Zegarki męskie Nautica Jones Beach prezentują fantastyczny stosunek jakości do ceny. Za kwotę w granicach 357 – 505 zł otrzymujemy niezwykle atrakcyjny wizualnie zegarek o bogatej funkcjonalności. Jedynie modele zasilane mechanizmem automatycznym są droższe od reszty i kosztują niecałe 850 zł, co przy konkurencyjnych cenach stanowi bardzo atrakcyjną kwotę.

Kolekcja zegarków męskich Nautica Jones Beach to inspirowane morzem czasomierze o wysokiej jakości i niezwykle korzystnej cenie. Zachęcamy Was do zapoznania się ze wszystkimi modelami kolekcji. Udanych zakupów.