Zegarki Nautica Ocean Beach – nowa kolekcja

27.03.2019 Nowości

Zegarki żeglarskie zyskują na popularności łącząc sportowe zacięcie, przydatne opcje i zachwycający design. Jeśli potrzebujecie stylowego czasomierza w oryginalnej formie i wyposażonego w kilka interesujących funkcji, to musicie zobaczyć zegarki Nautica Ocean Beach.

Zegarki, które określilibyśmy jako sportowe-eleganckie czy casualowe są tak pojemną grupą czasomierzy, że w jej obrębie znajdziemy kilka różnych stylów. Wcześniej wielokrotnie opisywaliśmy zegarki typu pilot, jako te, po które chętnie sięgają mężczyźni poszukujący mniej zobowiązującej formy, a jednocześnie dość szykownej, aby pasowała do codziennych stylizacji. Zegarki w typie żeglarskim idą o krok dalej – oferują sportowe funkcje i znakomicie wpisują się w sportową elegancję.

Widać to na podstawie jednej z kolekcji Nautica, która z każdej grupy czasomierzy bierze to, co najlepsze i dowodzi, że ten typ zegarków zaczyna zdobywać uznanie miłośników dobrego stylu. Wszystko to związane jest szczególnym przeznaczeniem tych czasomierzy, które czerpią inspirację z zamiłowania do żeglugi. Podobne dziedzictwo ma firma Nautica. Marka początkowo zajmowała się jedynie produkcją odzieży, która dedykowana jest klientom lubiącym dobrą jakość i sportowy, rekreacyjny styl, i to nadal się nie zmieniło. Jednak w 1994 roku zaprezentowała pierwsze czasomierze, które wpisały się w marynistyczne motywy marki, bowiem nauticus w języku łacińskim oznacza statek.

Nautica sięgnęła po charakterystyczne wzornictwo i kolorystykę, i stała się idealnym przykładem na to, że żeglarskie zegarki mogą być funkcjonalne i bardzo atrakcyjne wizualnie.

Zegarek męski Nautica Ocean Beach NAPOBP906

Kup teraz

Zegarki Nautica Ocean Beach

Te czasomierze to absolutna nowość w naszym sklepie. Kolekcja obejmuje 3 modele, z których każdy wyróżnia się ciekawą kolorystyką. Dwa z nich zostały zawieszone na stalowych bransoletach, a trzeci na wygodnym, lekko fakturowanym pasku z silikonu, który doskonale zastępuje skórzany odpowiednik, zapewniając mu tym samym ochronę przed działaniem wody. Koperty również zostały wykonane z nierdzewnej stali i przykryte mineralnymi szkiełkami. Każdy z elementów zapewnia sporą wodoszczelność sięgającą 10 ATM, co jest idealną wartością dla zegarków dedykowanych fanom żeglugi.

Zegarki żeglarskie mają jeszcze jedną ważną cechę – duże i czytelne tarcze. Zegarki Nautica Ocean Beach zaprojektowano pod tym względem perfekcyjnie. Z jednej strony widać kontrast pomiędzy kolorem tarczy a oznaczeniami wskazań, z drugiej marka postawiła na harmonijną architekturę, która zapewnia łatwość odczytania informacji. Wszystko zostało zaplanowane w najdrobniejszym szczególe.

Zegarek męski Nautica Ocean Beach NAPOBP905

Kup teraz

Na tarczy znajdziecie dyskretny datownik na godzinie 4 oraz wskazania chronografu. Wśród dodatkowych funkcji znalazły się czas światowy GMT i alarm. Za precyzję wskazań odpowiadają również wyraziste, nakładane indeksy oraz specyficzny krój wskazówek, które są masywne, ale jednocześnie transparentne, więc nie przysłaniają pozostałych odczytów. Osłona koronki zapewnia bezpieczeństwo zegarka w trakcie żeglowania, a za precyzję jego działania odpowiada mechanizm kwarcowy.

Jako, że Nautica jest marką modową, nie można nie wspomnieć o tym, że zegarki zostały zaprojektowane z myślą o mężczyznach, którzy lubią stylowe dodatki. Każda z kolekcji cechuje się oryginalnym wzornictwem, które czerpie ze sportowych związków firmy z morzem, ale też sięga po popularną kolorystykę i nowoczesny design, który sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Tak jest również z zegarkami Nautica Ocean Beach.

Zegarek męski Nautica Ocean Beach NAPOBP902

Kup teraz

Kolekcja ma jeszcze jedną fantastyczną zaletę, którą jest cena. Za 650-750 zł otrzymujemy zegarek o sportowym charakterze, bogatych funkcjach i bardzo atrakcyjnym wyglądzie. Jednocześnie wrażenie robi stosunek jakości i ceny, który na tyle innych marek, sięgających po podobne wzornictwo, prezentuje się bardzo konkurencyjnie. Zachęcamy was do obejrzenia filmu promującego kolekcję na naszym kanale YouTube.

Doskonałą okazją do opowiedzenia o tej serii jest pojawienie się w naszym sklepie wielu nowości firmy Nautica, więc jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądają inne kolekcje, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą marki.