Zegarki Sekonda Sport – najlepszy wybór w budżecie do 300 zł

18.04.2019 Zakupy

Niewielki budżet wcale nie oznacza, że jesteśmy skazani na nieznane marki i wątpliwą jakość czasomierzy. Czasem prawdziwe zegarkowe perełki kryją się u mniej lub bardziej znanych producentów. W naszych propozycjach wysoko plasują się zegarki Sekonda Sport.

Zegarek, który nie wymaga nadszarpnięcia budżetu, do tego atrakcyjny i bezawaryjny – to brzmi jak marzenie, które wcale nie będzie łatwo spełnić, a jednak Sekonda w swojej ofercie ma kilka propozycji, w których jakość i cena z pewnością przemawiają na korzyść kupującego. Jedną z takich kolekcji jest Sekonda Sport, o której kiedyś już wspominaliśmy, opisując jeden z należących do niej modeli. Jeśli jesteście ciekawi, który z nich zwrócił naszą największą uwagę, zachęcamy do przeczytania publikacji “Sekonda Sport 1391.00 – męska stylistyka i interesujące detale”.

Tym razem chcemy wam przedstawić linię należącą do tej samej kolekcji, ale trochę inną pod względem designu. Jednym z takich modeli jest poniższy zegarek męski Sekonda Sport 1512.00.

Zegarek męski Sekonda Sport 1512.00

Kup teraz

Zegarki Sekonda Sport – czy warto?

Zacznijmy od tego, że Sekonda jest znanym brytyjskim producentem, który w Wielkiej Brytanii zajmuje najważniejszą pozycję w branży zegarmistrzowskiej. Spory udział w lokalnym rynku oraz bardzo niski wskaźnik zwrotów, pozwoliły marce w szybkim tempie zyskać uznanie dość wymagających Brytyjczyków, którzy oczekiwali wysokiej jakości przy jednoczesnym utrzymaniu niskich cen. Te czynniki miały również wpływ na popularyzację marki poza granicami kraju i dzięki temu mogła rozpocząć międzynarodową ekspansję.

Oczywiście znaczenie ma także design, który przemawia do sporej grupy klientów. Marka chętnie projektuje czasomierze, które sprawdzają się na co dzień, ale również modele eleganckie czy te o sportowym charakterze. Jedną z takich kolekcji jest wspominana przez nas Sekonda Sport.

Zegarek męski Sekonda Sport 1591.00

Kup teraz

Świetnie łączy to, co lubią mężczyźni szukający mniej zobowiązujących zegarków z miłą dla oka estetyką. I chociaż nie są to zegarki specjalistyczne, to przy tym budżecie naprawdę warto się nimi zainteresować.

Każdy z nich został zawieszony na bransolecie ze stali nierdzewnej. Z tego materiału wykonano również kopertę, którą zamyka mineralne szkiełko. Wodoszczelność zegarków Sekonda Sport sięga 5 ATM, co umożliwia pływanie powierzchniowe, ale nie nurkowanie. Każdy z czasomierzy dodatkowo wyposażono w datownik w oknie na godzinie 3. Kontrast pomiędzy nim a kolorem tarczy sprzyja czytelności.

Zegarek męski Sekonda Sport 1581.00

Kup teraz

Na czytelność wskazań mają wpływ również dość szerokie i wyraziste wskazówki pokryte warstwą luminescencyjną, ale to design tarczy przyciąga największą uwagę. W naszym sklepie znajdziecie jej cztery odsłony, które różnią się między sobą kolorem. Wśród nich jest popularny granat, czerń i brawurowa żółć. Każda z nich została ozdobiona delikatnym, lekko fakturowanym wzorem, który ożywia cały projekt.

Na każdej z tarcz dodatkowo pojawił się indeks mieszany – liniowo-arabski, którego kolorystyka została dopasowana do pozostałych akcentów zegarka. W każdym elemencie projektu widać zrównoważoną kompozycję, która jest klasyczna, ale jednocześnie dość odważna.

Zegarek męski Sekonda Sport 1511.00

Kup teraz

Zegarki Sekonda Sport przyciągają wzrok. To fantastyczne połączenie sportowego charakteru wraz z popularnym, lekko miejskim stylem. Zdecydowanie jednym z ich największych atutów jest cena, która oscyluje pomiędzy 233 zł a 260 zł w zależności od typu bransolety.

Takie zegarki mogą być świetną propozycją na zegarek codzienny lub czasomierz, który ma stać się prezentem dla bliskiej osoby, w tym jako doskonały pomysł na pierwszy zegarek dla młodego mężczyzny.

Zachęcamy do obejrzenia innych propozycji marki, ponieważ Sekonda ma w swojej ofercie sporo czasomierzy, które mieszczą się w rozsądnym budżecie cenowym. Życzymy udanych zakupów.