Zegarki Timex Fairfield z systemem Fairfield Supernova – bestsellery Minuta.pl

21.03.2019 Zakupy

Wiele z propozycji Timex znajduje się w naszych Bestsellerach, ale jednym z największych hitów stały się zegarki Timex Fairfield z systemem Fairfield Supernova. Są innowacyjne, eleganckie i znakomicie zaprojektowane.

Niedawno mieliście okazję przeczytać na naszym blogu o jednej z najważniejszych i najbardziej znanych technologii Timex. W publikacji “Podświetlenie INDIGLO® – bezkonkurencyjna technologia Timex” opowiedzieliśmy o historii marki, ale wskazaliśmy również największe osiągnięcia producenta na polu podświetlania zegarków, w tym jedną z funkcji, którą jest Fairfield Supernova. Zabrakło jednak szczegółowej prezentacji modeli, które zostały w nią wyposażone. Mowa o kolekcji zegarków Timex Fairfield.

Zegarki Timex Fairfield

W tym wypadku to funkcja określa formę, więc zaczniemy od omówienia samego systemu podświetlenia INDIGLO® Fairfield Supernova. Jeśli przyjrzycie się uważnie tarczom tych zegarków, dostrzeżecie charakterystyczny rodzaj giloszu, czyli grawerowania tarczy. W tym wypadku jest to metalowa płytka naniesiona na tarczę czasomierza, która przybrała swoją formę, dzięki precyzyjnym laserowym nacięciom.

Zegarek męski Timex Fairfield TW2R98000

Kup teraz

Perforowana struktura pozwoliła na przenikanie światła, które sprawia, że zegarki nabierają nowoczesnego i niepowtarzalnego designu. Tym samym Timex pokazał, że w branży zegarmistrzowskiej można przedstawić unikatowe i dość proste w swoim zamyśle rozwiązanie, które wpłynie na ostateczny projekt zegarka. I faktycznie, funkcja zdeterminowała formę i udowodniła, że marce zależy na innowacyjnych rozwiązaniach, które przyciągają uwagę miłośników ciekawej estetyki oraz praktycznych zegarków.

Podświetlenie INDIGLO® działa dokładnie tak samo, jak w innych znanych nam kolekcjach – wystarczy nacisnąć jeden z przycisków funkcyjnych, aby uruchomił się system podświetlenia całej tarczy, który pozwala na precyzyjny odczyt wskazań. Wśród nich znajduje się nie tylko wskazanie aktualnej godzin, ale również datownik na godzinie 4 oraz subtarcze chronografu, w tym licznik minut, sekund i wskaźnik 1/10 sekundy.

Zegarek męski Timex Fairfield TW2R79900

Kup teraz

Niepodświetlona tarcza wygląda dość ascetycznie i nie wskazuje wartości poszczególnych liczników, ale włączenie funkcji INDIGLO® pozwoli wam bez problemu korzystać z możliwości chronografu wraz z precyzyjnym oznaczeniem konkretnych pomiarów.

Producent zaproponował tę kolekcję w bogatej kolorystyce, począwszy od ciepłych i jasnych brązów, przez ich ciemniejsze odcienie, stal, grafit oraz czerń. I to właśnie ta ostatnia barwa zyskała największe grono zwolenników. Zegarek Timex Fairfield TW2R79800 stał się jednym z najpopularniejszych w tej kolekcji i został bardzo dobrze oceniony przez naszych klientów.

Jeden z nich wskazał, że czasomierz, pomimo codziennego użytkowania ładnie wygląda i świetnie się sprawuje. Poniższy model został zawieszony na ciekawym perforowanym pasku ze skóry naturalnej, który stylistycznie pasuje do tarczy z systemem Fairfield Supernova.

Zegarek męski Timex Fairfield TW2R79800

Kup teraz

Producent zaproponował również modele zawieszone na meshowych bransoletach, więc wybór jest dość szeroki. Bransolety z tego typu splotem doceniane są za lekkość, jedwabistą gładkość i elegancję, przez co z każdym rokiem zyskują na popularności. Jednym z takich modeli jest zegarek męski Timex Fairfield TW2R97900.

Kolejnym z naszych bestsellerów jest również model utrzymany w ciemnej kolorystyce, ale tym razem w odcieniach brązu. Mowa o modelu Timex Fairfield TW2R80100, którego koperta, sprzączka, koronka oraz przyciski chronografu zostały pokryte powłoką PVD w charakterystycznym odcieniu postarzanego mosiądzu, który nawiązuje do zegarków typu retro. Co ważniejsze, powłoki nakładane są innowacyjną technologią, która zapobiega ich szybkiemu ścieraniu tak, aby estetyka zegarka była utrzymana na długo.

Zegarek męski Timex Fairfield TW2R80100

Kup teraz

Seria Timex Fairfield wyróżnia się bardzo nowoczesnym wzornictwem, które podoba się mężczyznom szukającym eleganckich, ale nieszablonowych projektów. Czasomierze doskonale sprawdzą się w stylizacjach opartych na niezobowiązującej elegancji, ale równieże idealnie będą prezentować się w codziennych czy bardziej casualowych kompozycjach. Każdy z nich może być także świetnym pomysłem na prezent, tym bardziej, że ich cena oscyluje w granicach 500 zł.

Zegarki Timex Fairfield to jedna z ciekawszych propozycji dla mężczyzn, którzy cenią współczesne wzornictwo, innowacyjne rozwiązania i funkcjonalność.

Oczywiście zegarki Timex, które przedstawiliśmy w tej publikacji to nie wszystkie modele należące do kolekcji Fairfield. Jeśli chcecie zobaczyć pozostałe, zapraszamy do zapoznania się z ofertą męskich zegarków Timex. Życzymy udanych zakupów.