Zegarki Timex z prezentem. Do czasomierza dołączymy stylową kosmetyczkę

29.03.2019 Promocje

Timex to niezwykle lubiana i ceniona marka, która nie musi dodatkowo rozpieszczać swoich fanów, a jednak robi to dość często. Tym razem ma pomysł na stylowy dodatek. Zobaczcie zegarki Timex z prezentem i śpieszcie się, bo liczba sztuk jest ograniczona.

Timex to marka, której nie trzeba przedstawiać – zna ją każdy, bez względu na to, czy interesuje się rynkiem zegarmistrzowskim, czy nie. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie. Jednak niewiele osób wie, że jej historia sięga 1854 roku, a marka niezmiennie trwa w dążeniu do perfekcji tworzenia zegarków, przy jednoczesnym utrzymaniu cen, na które może pozwolić sobie każdy. To właśnie Timex stał się twórcą pierwszego zegarka za dolara. Jeśli jesteście zaintrygowani, przeczytajcie naszą publikację “Zegarki Timex – marki, które musisz znać” – tam znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o historii marki.

Przystępność cenowa to nie jedyny atut producenta, bo Timex kładzie duży nacisk na na funkcjonalność i design zegarków. W ich ofercie odnajdzie się każdy, bez względu na wiek, płeć i oczekiwania.

Zegarek męski Timex Fairfield TW2R79800

Kup teraz

Jak się domyślacie, Timex często pada wyborem osób, które szukają praktycznego, solidnego i modnego zegarka w przystępnej cenie, a marka doceniana jest za zaangażowanie w kontakty z klientami i wsłuchiwanie się w ich potrzeby. Świadczy o tym spora popularność firmy w mediach społecznościowych.

Dużą rolę odgrywa również pozytywny marketing, który nastawiony jest na satysfakcję fanów marki, więc pojawienie się gadżetów Timex dodawanych do zegarka jest jednym z lepszych pomysłów.

Zegarek damski Timex Peyton TW2R28000

Kup teraz

Zegarki Timex z prezentem – ponad 100 modeli

Nowa promocja marki dotyczy wybranych zegarków, a informację o tym, czy czasomierz jest nią objęty, znajdziecie na stronie wybranego modelu. Do zakupu każdego z nich zostanie dodana bardzo stylowa kosmetyczka. To nie jest kolejny zbędny dodatek niskiej jakości, a pełnowartościowy produkt o fantastycznej estetyce. Kosmetyczka wykonana jest z materiałów wysokiej jakości, w modnej i stonowanej kolorystyce, która przywodzi na myśl niektóre z projektów Timex. Logo marki jest dyskretne i nie ujmuje jej elegancji.

Zegarki Timex z prezentem

Jak wspomnieliśmy, prezent zostanie dodany do wybranych zegarków Timex. Zapoznajcie się z jej ofertą i sprawdźcie sami. Wśród nich są popularne serie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn – to ponad 100 czasomierzy. Niestety liczba tych wyjątkowych kosmetyczek jest ograniczona i promocja potrwa do wyczerpania zapasów, więc jeśli planujecie w najbliższym czasie zakup któregoś z tych zegarków, nie zwlekajcie zbyt długo, bo upominki od Timex mogą skończyć się szybciej niż myślicie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki, bo zegarki Timex z prezentem są już dostępne. Życzymy udanych zakupów.