Versus Versace Mount Pleasant w łagodnym, ale rockowym wykonaniu

06.11.2019 Zakupy

Nie bez powodu sam Gianni Versace nazywał ją swoją muzą. Donatella Versace po raz kolejny zachwyciła kobiety z całego świata, tym razem proponując im czasomierze w delikatniejszej odsłonie. Jej najnowsza kolekcja Versus Versace Mount Pleasant to przełamanie rockowego wizerunku lekką dozą subtelności. Przekonajcie się sami.

Każda kolekcja, która wychodzi spod skrzydeł tej wyjątkowej kobiety, jaką jest Donatella Versace to czysty artyzm. Wyjątkowość, którą kryją wszystkie projekty spod jej ręki wyróżnia się na światowym rynku odważnymi i nieszablonowymi zdobieniami, których konkurencyjne domy mody mogą jedynie pozazdrościć. Dowodzi tego również kolekcja, która niedawno pojawiła się w asortymencie naszego sklepu. Zegarki damskie Versus Versace Mount Pleasant charakteryzuje znany nam dobrze rockowy styl marki, lecz tym razem Donatella pozwala się poznać z bardziej delikatnej i subtelnej strony.

Wspominaliśmy już niedawno na naszym blogu, że to ważny rok dla Versus Versace. Dokładnie 30 lat temu, Gianni Versace, chcąc uhonorować zdolności artystyczne swojej siostry, stworzył dla niej markę pod skrzydłami domu Versace. Więź między rodzeństwem była szczególna, a projektant wielokrotnie podkreślał, że siostra jest jego muzą, bez której marka prawdopodobnie nigdy by nie powstała. Historia Versace jest naprawdę fascynująca, dlatego poświęciliśmy jej osobny tekst na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.

Zegarki damskie Versus Versace Mount Pleasant – odzwierciedlenie Donatelli

Wróćmy zatem do sedna sprawy. Kolekcja Versus Versace Mount Pleasant obejmuje sześć zegarków w bogatej kolorystyce – od uwielbianego przez Donatellę złota, przez ponadczasową czerń oraz pastelowe błękity. Marka przyzwyczaiła nas do nieszablonowych projektów, które są odzwierciedleniem kreatywności i indywidualizmu projektantki. Podobnie jest i w tym przypadku

Zegarek damski Versus Versace Mount Pleasant VSP561318

Kup teraz

Symbolika podkreślająca tożsamość Versus Versace

Uwagę zwraca ciekawy projekt tarczy. Versus Versace proponuje nam tym razem giloszowaną powierzchnię tarczy, na której znalazły się charakterystyczne dla marki indeksy w kształcie wydłużonych ćwieków, przez co zegarek zyskuje lekko rockowy charakter.

Zegarek damski Versus Versace Mount Pleasant VSP560418

Kup teraz

Zdobią ją również ostro wycięte wskazówki, a oprócz nazwy marki w centralnej części tarczy, w miejscu godziny szóstej widnieje złota lwia głowa. Stała się ona analogicznie do meduzy Versace najbardziej rozpoznawalnym elementem projektów. Versus Versace w każdej kolekcji wykorzystuje znaną symbolikę i akcenty podkreślające tożsamość marki. Efekt ten szczególnie zjawiskowo prezentuje się na poniższym modelu, gdzie kontrast pomiędzy ciemną tarczą a złotymi zdobieniami jest najbardziej wyraźny.

Zegarek damski Versus Versace Mount Pleasant VSP560918

Kup teraz

Marka modowa stawiająca na jakość

Całość przykryto mineralnym szkiełkiem, które chroni czasomierze przed zarysowaniami. Koperty wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, w przypadku pięciu modeli przykryto złotym IP. Alternatywą dla nich jest ostatni model, prezentujący się wspaniale w chłodnym kolorze srebra.

Zegarek damski Versus Versace Mount Pleasant VSP560118

Kup teraz

Trzy modele zapinane są na stalowe bransolety, przez co prezentują się bardziej elegancko niż pozostałe, które zapięto na paski skórzane, barwione na kolor czarny i błękitny. Za poprawne działanie zegarków odpowiada bardzo dokładny mechanizm kwarcowy zasilany na baterię.

Zegarek damski Versus Versace Mount Pleasant VSP561518

Kup teraz

Zegarki damskie Versus Versace – dla kobiet odważnych

Zegarki damskie Versus Versace Mount Pleasant mimo, lekko rockowego charakteru, który obserwujemy w złotych zdobieniach i kolorystyce, zaskakuje nas swoją subtelnością i delikatnością wzornictwa. Czasomierze z tej serii to ciekawa propozycja z artystycznym zacięciem, których design jest bardzo harmonijny i w żaden sposób nie przesadzony. Zegarki damskie Versus Versace Mount Pleasant to zegarki dla kobiet, które nie boją się eksperymentować z modą i lubią wyróżniać się swoim wizerunkiem. Wszystkie kolekcje, którymi od 30 lat marka zaskakuje swoich fanów, przyjmowane są przez nich z ogromnym zachwytem i nie inaczej jest również z tą serią.

Zachęcamy was do zapoznania się nie tylko z nowościami marki, ale również z całym asortymentem włoskiej marki Versus Versace dostępnej w naszym sklepie.