Zegarki z edycji limitowanej Lacoste na 85-lecie marki

05.04.2018 Promocje

Francuska firma z okazji 85-lecia swojej działalności przedstawiła dwa modele, które mają nawiązywać do kultowej koszulki polo z aligatorem na piersi. Obydwa zegarki z edycji limitowanej Lacoste znajdziecie w naszym sklepie.

Rene Lacoste, słynny francuski tenisista, w 1927 roku pojawił się na korcie z torbą ze skóry aligatora. Jego zamiłowanie do egzotycznych materiałów i bardzo agresywna gra, spowodowały, że zyskał przydomek aligator.

Niedługo potem zaprojektował koszulkę polo, która stała się jednym z najsłynniejszych strojów sportowych. W 1933 roku uruchomił produkcję na większą skalę. Nikt nie spodziewał się wtedy, że marka Lacoste stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie. Ich renoma trwa nieprzerwanie już 85 lat.

Zegarki z edycji limitowanej Lacoste

Jubileusz to doskonała okazja na prezentację nowych modeli, szczególnie, że nawiązują do przeszłości i tradycji firmy. Tym razem pojawiły się dwa zegarki, których inspiracją stała się kultowa już koszulka o numerze L.12.12. Nazwę tę wykorzystano również dla projektu specjalnego zegarka, który pojawił się w dwóch odsłonach kolorystycznych: głębokim granacie i czerni.

Zegarek męski Lacoste L1212 2010948

Kup teraz

Bezpośrednim nawiązaniem jest wzór wytłoczony na silikonowych paskach – identyczny z fakturą materiału użytego do produkcji tych wyjątkowych koszulek polo, ale to nie wszystko. Podobnie, jak inne produkty Lacoste, zegarki cechuje oszczędny design i zrównoważona forma. Monochromatyczna kolorystyka stała się w tym wypadku synonimem elegancji i prostoty. Koszulki i zegarki L.12.12 ma łączyć poczucie szyku i sportowego ducha, z którym kojarzona jest firma.

Zegarek męski Lacoste L1212 2010947

Kup teraz

Czasomierze zdobione są logiem słynnego aligatora, a na deklu znajdziecie upamiętniający grawer, nawiązujący do długoletnich tradycji i urodzin firmy. Jeśli jesteście ciekawi dokładnej jej historii i produkowanych przez nich zegarków, zapraszamy do artykułu “Marki, które musisz znać – zegarki Lacoste”.

Wysoka jakość, piękna estetyka i sportowe zacięcie

Zegarki, o których wspominamy cechuje wysoka jakość wykonania. Nad ich pracą czuwa mechanizm kwarcowy zasilany baterią, a wodoszczelność sięga 5 ATM, co pozwala na powierzchniowe pływanie. Przyjemny w dotyku materiał zwiększa komfort noszenia, a chronografy na tarczach zegarków dodają im sportowego charakteru. To modele, które faktycznie oddają kwintesencję sportowej elegancji.

Firma z okazji jubileuszu do każdego limitowanego zegarka dodaje specjalny brelok z autografem Rene Lacoste.

brelok z autografem Rene Lacoste

Sportowe zegarki Lacoste to dobry wybór dla osób szukających modnych i ciekawych czasomierzy na co dzień. Zapraszamy do obejrzenia innych modeli od Lacoste i życzymy udanych zakupów.