Żeglarski styl z Nautica Crandon Park

18.06.2019 Nowości

Po długich, chłodnych miesiącach zawitał do nas upał, a kalendarzowe lato zbliża się wielkimi krokami. Marka Nautica wykorzystała tą gorącą porę do prezentacji nowej kolekcji czasomierzy. Nautica Crandon Park to linia, która przykuwa uwagę, pozostając przy tym niezwykle spójną ze stylem prezentowanym przez firmę w całej branży modowej.

Amerykańscy projektanci wyciągnęli w tym modelu wszystko to co najlepsze w sportowej elegancji. Mamy tutaj głęboką kolorystykę wykorzystującą klasyczne barwy żeglarskie – elementy białe, niebieskie i czerwone prezentowane są w nasyconych i intensywnych odcieniach.

Zegarek męski Nautica Crandon Park NAPCPS901

Kup teraz

Nautica Crandon Park – żeglarskie czasomierze

W naszej ofercie znajdziecie cztery wersje kolorystyczne zegarka Nautica Crandon Park. Trzy z nich zamieszczone są na paskach wykonanych z tworzywa sztucznego w kolorach czarnym, białym i granatowym, a jeden z nich został wyposażony w stalową bransoletę. Szczególnie ten ostatni prezentuje się na nadgarstku wyjątkowo elegancko. W pozostałych wersjach modelu Nautica Crandon Park otrzymaliśmy za to więcej sportowego sznytu, dzięki wykorzystaniu innego, bardzo plastycznego materiału, czyli wspomnianego wcześniej tworzywa, które jest odporne na działanie wody.

Wszystkie czasomierze Nautica Crandon Park zostały wyposażone w niemal identyczne koperty – wyróżnia się tylko model z czarnym paskiem, w którym tarcza nie ma barwy granatowej, a czarną. Taka decyzja projektantów to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ w tym przypadku mocne połączenie czerni i granatu nie zapewniłoby przyjemnego dla oka rezultatu.

Zegarek męski Nautica Crandon Park NAPCPS903

Kup teraz

Piękno tkwi w detalach

Szczególnie uwagę przyciągają marynistyczne detale, którymi amerykańscy projektanci marki Nautica ozdobili model Crandon Park. Indeksy na godzinie 3, 6, 9 i 12 są dodatkowo podkreślone przy pomocy flag, służących do komunikacji międzynarodowym kodem sygnałowym. Na koronce umieszczono znak żeglarskiej klasy J. Dzięki temu Nautica Crandon Park będzie rewelacyjnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie pokazać miłość do morskich wojaży także w codziennym życiu.

Przyglądając się wszystkim żeglarskim detalom, nie dziwi wybór nazwy dla tej kolekcji. Crandon Park to niezwykłe miejsce na żeglarskiej mapie świata. Ta wyjątkowo urokliwa lokacja to park miejski leżący na jednej z wysp, należących do Miami. Znajduje się tam marina po brzegi wypełniona luksusowymi łodziami i jachtami. To jedno z tych miejsc, które powinien odwiedzić każdy miłośnik żeglarstwa, a cząstkę tej przepięknej zatoki można codziennie mieć przy sobie wybierając jeden z poniższych modeli.

Zegarek męski Nautica Crandon Park NAPCPS904

Kup teraz

Podobnie jak w przypadku innych kolekcji tego amerykańskiego giganta modowego, także i linia Nautica Crandon Park odznacza się wykonaniem na bardzo wysokim poziomie. Do stworzenia koperty i bransolety wykorzystano stal nierdzewną najwyższej jakości, a tarczę chroni odporne na stłuczenia szkło mineralne. Także w przypadku pasków wykonanych z tworzywa sztucznego producenci postawili na najlepsze materiały.

Wskazówki napędzane są przez niezawodny mechanizm kwarcowy. Zegarki Nautica należą do Grupy Timex, co sprawia, że nie ma powodów do obaw w kwestii poziomu ich wykonania. Wodoszczelność na poziomie 10 ATM pozwala na swobodne pływanie bez ryzykowania uszkodzeniem zegarka. To bardzo przydatny i sensowny atut w czasomierzu, tak mocno nawiązującym do tradycji żeglarskiej.

Zegarek męski Nautica Crandon Park NAPCPS902

Kup teraz

Przyglądając się kolekcji Nautica Crandon Park i jej zaletom, możemy śmiało stwierdzić, że cena każdego z zegarków jest bardzo atrakcyjna. Polecamy te modele każdemu, kto szuka sposobu na ożywienie codziennej stylizacji marynistyczną symboliką.

Jeśli zegarki Nautica przypadły wam do gustu, ale chcecie zobaczyć znacznie więcej ich propozycji, to zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki.