Walentynkowe zestawy prezentowe Sekonda – zegarek i biżuteria

01.02.2019 Prezenty

Przełom stycznia i lutego to najlepsza pora, aby wybrać idealny upominek dla swojej Walentynki. W tym roku nasz walentynkowy poradnik prezentowy rozpoczynamy od przedstawienia wam zestawów, w skład których wchodzi zegarek i biżuteria.

Do Walentynek zostało sporo czasu, bo macie jeszcze 2 tygodnie na wybranie idealnego prezentu, ale przygotowanie tego wyjątkowego wieczoru lepiej zaplanować zawczasu. W zeszłorocznej publikacji “Jak zorganizować walentynki, czyli szybki poradnik Minuty”, nie tylko przedstawiliśmy historię tego święta i sposoby na jego obchodzenie, ale również podpowiedzieliśmy, jak szybko zorganizować najważniejszą randkę roku.

W tym roku również przygotujemy kilka inspiracji, ale już teraz mamy pomysł na wyjątkowe prezenty od marki Sekonda, czyli zestaw zegarek i biżuteria.

Zegarek damski Sekonda Gift Set 2528.00

Kup teraz

Zegarek i biżuteria – serce na Walentynki

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to się stało, że serce jest międzynarodowym symbolem miłości? Nie jest to takie proste, bo każda kultura wytłumaczyła to na swój sposób. W niektórych kręgach serce to kształt, jaki przyjmują zalecające się do siebie łabędzie, będące świadectwem trwałej miłości, wierności i oddania, a jeszcze inni widzą w nim liść winorośli, który dodany do wina sprawiał, że stawało się rzekomo silnym afrodyzjakiem.

Bez względu na korzenie, serce zapisało się trwale w kulturze całego świata i podarowanie biżuterii, która nawiązuje do jego symboliki jest świetnym sposobem na wyrażenie miłości, szczególnie w okresie walentynkowym.

Zestaw prezentowy Sekonda Gift Set 2363.00

Kup teraz

Branża modowa nieustająco wykorzystuje motyw serc i sprawia, że jest aktualny przez cały rok. Pojawiają się wzorzyste tkaniny, interesujące dodatki i detale. Równie długo trwa trend związany z biżuterią w kształcie serca, a jej podarowanie staje potwierdzeniem stałości uczuć i przywiązania. Tym bardziej, że Sekonda ma pomysł na set zegarek i biżuteria, w którym poszczególne elementy idealnie się ze sobą komponują.

Jednym z nich jest Sekonda Gift Set 2533.00, w skład którego wchodzi zegarek, bransoletka i otwierane serduszko – sekretnik. Trzeba przyznać, że świetnie się prezentuje.

Zegarek damski Sekonda Gift Set 2533.00

Kup teraz

Jeśli szukacie okazałego prezentu, który zwraca na siebie uwagę, zainteresujcie się zestawami Sekonda. Nie tylko ze względu na zachwycający design, ale również o jakość wykonania, przystępną cenę i renomę marki, która jest numerem jeden w Wielkiej Brytanii. Jej zegarki przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę jakości, co sprawiło, że firma może poszczycić się niską stopą zwrotów w stosunku do konkurencji.

Zestawy, które wam przedstawiliśmy spodobają się kobietom lubiącym zegarki biżuteryjne, w których pojawiają się interesujące detale, w tym cyrkonie i piękne zaprojektowane bransolety, a dołączona biżuteria stanie się atrakcyjnym dodatkiem.

Jeśli te propozycje to dla was za mało, zachęcamy do obejrzenia innych zestawów prezentowych w naszym sklepie i życzymy udanych zakupów.