fb
22 424 55 99 pon. - pt. od 9.00 do 19.00
Kontakt
Dla firm usługi na specjalnych zasadach!

Minuta.pl prowadzi dział sprzedaży dla klientów korporacyjnych, instytucjonalnych i agencji reklamowych. Oferujemy odrębne warunki współpracy, niższe ceny oraz odpowiednie terminy dostaw. Istnieje możliwość stosowania na wybranych produktach logo Klienta. Posiadamy fachowe zaplecze logistyczne, jak również finansowe oraz kontakty biznesowe, które pozwalają zrealizować zamówienia szczególne, np. dostarczenie dużej ilości produktów w krótkim terminie.

Szczególnie polecamy Państwu zegarki personalizowane Swiss made private label. To zegarki o wysokiej jakości Swiss made z gwarancją 2 lata, produkowane w Szwajcarii w fabryce zegarków.

Na tarczy zegarka umieszczane jest logo naszego klienta lub możliwe jest grawerowanie na deklu. Zarówno nadruk logo na tarczy, jak i grawerowanie, jest wykonywane w fabryce producenta tych zegarków.

Nadruk i wybrane rodzaje opakowania są zawarte w cenie jednostkowej zegarka (pudełko drewniane jest dodatkowo płatne). Do wyboru zegarki kwarcowe - minimalne zamówienie to 25 szt. oraz zegarki mechaniczne - min. zamówienie to 10 szt. Gratis projekt logo na tarczy (wizualizacja elektroniczna) na wybranych modelach zegarków.

Katalog zegarków personalizowanych Swiss made private label wysyłamy na życzenie.

Zainteresowane firmy prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem B2B@minuta.pl lub telefonicznie od Pon do Pt w godz. 9.00 - 19.00.

22 424 55 99 Biuro Obsługi Klienta