Szukasz paska do swojego zegarka?

W naszym sklepie możesz kupić oryginalne paski do większości oferowanych marek! Zadaj pytanie dotyczące paska poprzez wypełnienie poniższego formularza. Odpowiedź uzyskasz w ciągu 24H. W celu przyspieszenia odpowiedzi na Państwa pytanie prosimy o podanie następujących informacji: marka i nr modelu zegarka, kolor i wymiary paska.

Masz pytanie ?
Administratorem danych jest Daniel Strasburger prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą LUKS Daniel Strasburger z siedzibą w Warszawie (02-390) przy ul. Grójeckiej 194 lok. 25 D, posiadający numer NIP: 526-154-90-41, REGON: 015486123. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do danych oraz prawie ich poprawiania.

Zapoznałem się z Polityką prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych i ją akceptuję.
Liczba produktów w tej kategorii: 8
Sortowanie / filtrowanie

Paski

Paski do zegarków, traktowane są przez klientów jako dodatek do właściwej części zegarka, czyli koperty. Dlatego w pierwszej kolejności wnikliwie oglądamy to czy koperta nas satysfakcjonuje, czy funkcje zegarka odpowiadają naszym potrzebom, sprawdzamy jakość wykonania i atrakcyjność naszego zakupu. Pasek natomiast powinien być ładny i solidny, ale bardzo mało osób wie, jak wiele może on zmienić w odbiorze naszego czasomierza.

Dlatego zachęcamy do wymiany pasków, nie tylko po ich zużyciu, ale również po to by zmienić design zegarka, odświeżyć nasz styl, a nawet przeznaczenie czasomierza.

W naszej ofercie znajdują się paski dedykowane pod poszczególne marki. Tym samym klientki chętnie zmieniają kolorystykę zegarków Cluse lub całkowicie zmieniają styl zegarka, zastępując pasek bransoletą, a panowie odświeżają zegarki marki Paul Hewitt wymieniając bransoletę na jaśniejszą lub całkowicie zmieniają wygląd zegarka, wybierając skórzany pasek.

Zmiana paska, ze względu na łatwy montaż nie jest uciążliwa. Zarówno zegarki Rosefield, jak i Paul Hewitt czy Cluse stawiają na szybką i sprawna zmienę pasków, po to aby klienci cieszyli się natychmiastowym dostosowaniem czasomierza do zaplanowanego stroju czy unowocześnienia samej koperty, a także zmiany jej charakteru np. z biznesowego na casualowy i wakacyjny. Zużycie paska wcale nie musi być powodem jego zmiany.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×