• Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa GRATIS od 200 zł
×
Filtrowanie / sortowanie

Zegarki męskie Barbour

To brytyjska firma, która działa na zdominowanym przez Szwajcarów rynku. Barbour znana jest z produkcji odzieży, w tym typowych kurtek woskowanych i kurtek husky, ale w ofercie firmy można znaleźć też zegarki, będące w końcu elementem ubioru.

Rodzinna firma

Barbour, a dokładniej J. Barbour & Sons Ltd. jest brytyjskim przedsiębiorstwem odzieżowym znanym z produkcji wodoodpornej odzieży użytkowej. Historia marki sięga końca XIX wieku, a jej założycielem był Szkot - John Barbour. Od jego nazwiska firma wzięła swoją nazwę.

Firma ma na tyle mocną pozycję, że klasyczne brytyjskie kurtki często nazywa się barburkami, nawet jeśli wyprodukowała je inna firma - podobnie jak często buty sportowe określa się adidasami, nawet jeśli ich producentem nie jest Adidas.

Marka zegarków Barbour urosła w pewnych kręgach do rangi kultowej.

Barbour kojarzy się przede wszystkim z kurtkami woskowanymi, które są wyposażeniem brytyjskiej armii. Produkty tej firmy są często wybierane przez uczestników polowań, a chociaż kojarzą się ze stylem mieszkańców prowincji, to wybierają je również mieszkańcy miast.

Współcześnie produkcja odzieży tej marki odbywa się w fabrykach na całym świecie, ale klasyczne kurtki nadal wytwarzane są na terenie Wielkiej Brytanii w South Shields. To w tym mieście w Newcastle John Barbour rozpoczął swoją działalność.

Zegarki męskie to część stroju

Nie jest niczym niezwykłym, że firma odzieżowa ma w swojej ofercie zegarki. Barbour znane było przez lata z produkcji kurtek i innych ubrań, ale w ostatnich latach rozwinęła swoją działalność również w innych segmentach - i to nie tylko odzieżowych.

Współcześnie można kupić całą gamę akcesoriów sygnowanych logo Barbour, do których zaliczają się także zegarki - męskie, damskie i dziecięce. Na zegarkach Barbour można polegać. Podobnie jak ubrania tej firmy są wytrzymałe, ale jednocześnie stylowe nie tracąc nic na swojej funkcjonalności.

Czasomierze, podobnie jak ubrania Barbour, przypadną do gustu zarówno mieszkańcom miast, jak i terenów podmiejskich, tak jak kultowe kurtki, swetry, buty oraz najróżniejsza odzież ze sztruksu i skóry angielskiej z logo Barbour.

Sortuj po:
Znaleziono: 34
Znaleziono: 34
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
  od 200 zł
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 15 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.