fb
22 424 55 99 pon. - pt. od 9.00 do 19.00
Kontakt
Przez ponad 80 lat, Caterpillar zajmował się budowaniem światowej infrastruktury, a we współpracy z niezależnymi dilerami odznaczał się zawsze trwałością i pozostawiał po sobie zawsze pozytywną ocenę na każdym kontynencie na którym się pojawiał.

Caterpillar cały czas skupia się na wprowadzaniu innowacji oraz rozwijaniu nowych technologii. Zasada ta przekłada się również na tworzenie przez markę lifestyle'owych produktów służących do pomiaru czasu. Stworzone z najlepszej jakości materiałów zegarki wychodzą naprzeciw najbardziej surowym ocenom nie pozostawiając żadnej drogi kompromisu.

Każdy zegarek CAT odznacza się designem stworzonym w zgodzie z najnowszym krzykiem technologii, wysoką funkcjonalnością i wydajnością, aby móc sprostać każdej formie aktywności w której się znajdujemy. Zegarki CAT za każdym razem trafiają we właściwy sposób na rękę wybranego odbiorcy, to zegarek dla każdego mężczyzny nie bojącego się nietuzinkowego, mocnego designu za siłą którego skrywa się cała filozofia marki Caterpillar.

Usuń wszystkie opcje
Marka
CAT Usuń opcję
Rodzaj
Dla mężczyzny Usuń opcję
Reklama - pod listą produktów