Zegarki męskie CAT

CAT, a właściwie Caterpillar to firma od lat produkująca ciężki sprzęt budowlany i górniczy. W jej ofercie znajdziemy również silniki diesla, turbiny gazowe i urządzenia związane z branżą motoryzacyjną i infrastrukturalną. Można zadać sobie pytanie - dlaczego firma o takiej charakterystyce znalazła się wśród producentów zegarków i odzieży. Odpowiedź jest prosta: CAT od lat słynie z wysokiej jakości swoich produktów i zastosowaniu najnowszych technologii, a to jest kluczowe w sukcesie producentów związanych z rynkiem zegarmistrzowskim

Historia marki

Caterpillar Inc. powstała w 1925 roku. Połączono wtedy dwie niezależne firmy - jedną związaną ściśle z budownictwem i drugą z motoryzacją. Współpraca i ogromne nastawienie na sukces, spowodowały, że marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Bardzo szybko osiągnęła status światowej potęgi, a jej fabryki pojawiły się na całym globie, w tym także w Polsce. CAT postanowił również zainteresować się innymi branżami handlowymi i dzięki temu w ofercie znajdziemy ponad 400 różnych grup produktów.

Jakość, niezawodność i design

80 lat historii marki, w tym jej spektakularne sukcesy w różnych dziedzinach, przełożyło się na ogromne zaufanie klientów z całego świata. Maszyny i mechanizmy CAT obecne były w przełomowych wydarzeniach historycznych, a pozytywna opinia o niezawodności jej produktów stała się niemalże legendą. Tym samym CAT zaczął inwestować w zupełnie inne grupy produktów - zegarki. Dotychczasowe zasady produkcji nie zmieniły się. Firma opierając się na doświadczeniu z innych branży postawiła na najnowsze technologie, wysoką jakość i dbałość o design.

Odporność i funkcjonalność zegarków męskich CAT

Zegarki męskie wykonane są z materiałów najwyższej jakości, ponieważ zgodnie z filozofią firmy czasomierze powinny być niezawodne, niezniszczalne i przede wszystkim funkcjonalne, czyli odpowiadać standardom, na podstawie których produkowany jest sprzęt budowlany. CAT od zawsze stawia duży nacisk na estetykę swoich projektów, tym samym stał się producentem zegarków męskich nie tylko o bardzo trwałej konstrukcji i wytrzymałych w ekstremalnych sytuacjach, ale czasomierzy, które mają atrakcyjny design. Ciekawe koperty i bransolety ze stali nierdzewnej zaskakują połączeniem wyrazistej formy i niepowtarzalnego stylu.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 204
 • Strona 1 z 4
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×