Zegarki Citizen - zegarki męskie i damskie

Zegarki Citizen

Citizen to japońska marka, której początki sięgają drugiej połowy dwudziestego wieku. Już od początku swojego istnienia szczyci się świtowymi rekordami, które stają się milowymi kamieniami we współczesnej historii zegarków. I trudno się dziwić - w końcu mamy do czynienia z najbardziej twórczym technologicznie krajem świata. Niech poniższe przykłady będą namacalnym dowodem świetności i wyjątkowości marki Citizen.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 206
Filtrowanie / sortowanie

Najdokładniejszy zegarek na świecie

Japończycy uwielbiają nowe technologie. Zagłębiając się w historię marki, od razu można zauważyć, że zespół Citizen tworzyli specjaliści z zamiłowaniem do nowinek technologicznych. Możemy do nich zaliczyć zegarki Radio Controlled, czyli czasomierze, które sterowane są za pomocą fal radiowych, pochodzących z przekaźników przesyłających sygnał czasu zegara atomowego. Dzięki tej opcji, zegarek jest idealnie skalibrowany bez naszego zaangażowania i nie musimy trudzić się przy nastawianiu godziny. Co więcej zegarki Citizen Radio Controlled są niezwykle dokładne. Producenci zapewniają, że margines błędu mechanizmów umieszczonych w ich urządzeniach wynosi 1 sekundę na 100 tysięcy lat!

Przełomowe zegarki Citizen Eco-Drive

Kolejnym przełomowym rozwiązaniem marki Citizen było ogłoszenie w 1994 roku technologii Eco-Drive. Zegarki Citizen miały być kontrolowane falami radiowymi, a już cztery lata później radiem chronografu, który nawet po 180 dniach przebywania w ciemnościach nadal dokładnie pokazywał czas. Z biegiem czasu, Citizen coraz bardziej udoskonalał swoją technologię, która funkcjonuje do dzisiaj i jest jednym z najdoskonalszych projektów producenta. Aktualnie pozwala na zmianę światła w czystą energię gromadzoną w mikrokomórce, dzięki czemu zniknęła konieczność wymiany baterii.

Nowinki na rynku zegarmistrzowskim

To nie wszystkie nowości, jakie Citizen wprowadził na rynek. Jedną z popularniejszych jest technologia Satellite Wave, która pozwalała na synchronizację czasu dzięki połączeniu z satelitami. Rozwiązanie wykorzystywane jest do dzisiaj, szczególnie kiedy chcemy sprawdzić godzinę w podróży, zmieniając strefę czasową. Marka Citizen lubi eksperymentować nie tylko w nowinkach technologicznych, ale również wybierając tworzywa do produkcji zegarków. Wspomniany wcześniej pierwszy na świecie zegarek z tytanową kopertą, wyprodukowany został dzięki zastosowaniu Super Titanum, czyli specjalnego stopu tytanu, który jest hipoalergiczny, lżejszy i kilkukrotnie twardszy od klasycznej stali. To tylko garstka nowości, jakie Citizen wprowadziło wówczas na rynek. Każda z nich szokowała i zachwycała klientów. Zegarki Citizen to była prawdziwa rewolucja.

Wszystkie zakupione u nas zegarki Citizen posiadają 2 letnią gwarancję. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem damskich zegarków Citizen w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnie.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 17 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×