fb
22 424 55 99 pon. - pt. od 9.00 do 19.00
Kontakt
Zegarki Continental - Na rynku zegarków obecnych jest obecnie wiele marek, ale tylko nieliczne z pośród nich mogą pochwalić się wieloletnim rodowodem i bogatą historią. Do takich właśnie producentów z pewnością należy zaliczyć Continental.

Firma została zarejestrowana w 1924 roku. Na początku swojej drogi głównym produktem szwajcarskiej marki stały się zegarki kieszonkowe, które firma z powodzeniem eksportowała i sprzedawała na rynku amerykańskim. W 1967 roku nastąpiła zmiana nazwy marki na ESTH (Economic Swiss Time Manufacturing) oraz ekspansja sprzedaży na kluczowe międzynarodowe rynki.

W roku 1993 Continental został przejęty przez firmę EVACO SA i stał się członkiem grupy Rivoli Dubai, co przełożyło się na duży wzrost znaczenia marki w takich krajach jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Rosja, Grecja czy Egipt.

Wszystko oczywiście za sprawą jakości sprzedawanych produktów. Szeroki wachlarz czasomierzy w znakomity sposób łączy popularne obecnie trendy z przywiązaniem do wieloletniej tradycji w tworzeniu szwajcarskich zegarków. Zegarki wykonane są zawsze z najwyższej jakości materiałów oraz wyposażone w uznane mechanizmy takich producentów jak szwajcarska Ronda czy ETA.

Na polskim rynku zegarki Continental pojawiły się w 2008 roku, debiutując jednocześnie w takich krajach jak Bułgaria i Rumunia. W ten sposób, produkty szwajcarskiego producenta są obecnie dostępne w ponad 20 krajach na świecie.

Usuń wszystkie opcje
Marka
Continental Usuń opcję
Rodzaj
Dla kobiety Usuń opcję
Reklama - pod listą produktów