fb
22 424 55 99 pon. - pt. od 9.00 do 19.00
Kontakt
Daniel Wellington - historia szwedzkiej marki. Zegarki sygnowane nazwiskiem Daniela Wellingtona to czasomierze niezwykle uniwersalne, odpowiednie na każdą okazję. Zacznijmy jednak od początku - kim właściwie był człowiek którego imię i nazwisko znajduje się na ponad milionie sprzedanych, wyjątkowych zegarków.

Można by zacząć tę historię jak bajkę. Dawno, dawno temu podczas licznych podróży młodego człowieka o nazwisku Filip Tysander, dochodzi do spotkania między nim a bardzo niezwykłą postacią. Eleganckim, a jednocześnie bezpretensjonalnym dżentelmenem z wysp brytyjskich. Obaj mężczyźni zaprzyjaźniają się ze sobą niemal natychmiast, a nienaganny styl i klasa oraz doświadczenie i historia życia wspomnianego dżentelmena stają się inspiracją do powstania nowej marki i założenia firmy o nazwie odpowiadającej jego personaliom.

Nie powinno być więc już dla Was tajemnicą iż ów dżentelmen ukrywający się pod inicjałami DW - to rzecz jasna Daniel Wellington.

Cóż jest więc tak niezwykłego w czasomierzach z literką DW na tarczy?

Oczywiście ich design. Sam Pan Daniel Wellington miał zwyczaj nosić charakterystyczne proste zegarki na starych nylonowych paskach (oryginalne paski z nylonu o nazwie NATO używane były w brytyjskiej marynarce wojennej). Pod tym względem tradycja została zachowana. Obecnie zegarki Daniel Wellington charakteryzują się minimalistycznym wyglądem, płaską kopertą i brakiem zbędnych funkcji, a wszystkie one osadzone zostały na skórzanych paskach lub charakterystycznych kolorowych paskach z nylonu typu NATO. Należy tutaj również wspomnieć o łatwości wymiany pasków w zegarkach DW. Pasek skórzany może być wymieniony w ok. 15 sekund na pasek typu NATO lub odwrotnie, dzięki temu każdego dnia tygodnia możesz mieć inny pasek - dokładnie tak jak lubisz.

Należy również wspomnieć o wysokiej jakości materiałach użytych do produkcji zegarków Daniel Wellington - kopertach ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym lub różowego złota, mineralnym szkiełku czy też zastosowaniu japońskich mechanizmów kwarcowych Miyota.

Obecnie Daniel Wellington to najszybciej rozwijająca się marka wspierana w mediach społecznościowych, która stanowi główny ośrodek zainteresowania blogerów i celebrytów z każdego zakątka świata.

Usuń wszystkie opcje
Marka
Daniel Wellington Usuń opcję
Rodzaj
Dla kobiety Usuń opcję
Promocja
Wysyłamy natychmiast
705,00 zł 564
Promocja
Wysyłamy natychmiast
440,00 zł 352
Promocja
Wysyłamy natychmiast
570,00 zł 456
Promocja
Wysyłamy natychmiast
705,00 zł 564
Promocja
Wysyłamy w 48h
705,00 zł 564
Reklama - pod listą produktów