• Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00 SOB. OD 10.00 DO 16.00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa GRATIS od 200 zł
×
Filtrowanie / sortowanie

Zegarki damskie Epos

Epos na rynku zegarmistrzowskim istnieje od niemal stu lat i z każdym rokiem doskonali się w sztuce zegarmistrzowskiej stosując najnowsze techniki i materiały. Firma słynie ze szwajcarskiej precyzji i niespotykanego stylu, który odpowiada klientkom. Zegarki damskie produkcji Epos są pełne indywidualizmu i piękna.

Historia i filozofia marki

Firma produkcyjna powstała w 1925 roku z inicjatywy Jamesa Auberta - szwajcarskiego zegarmistrza słynącego z najlepszych mechanizmów zegarkowych. Większość jego pracy skupiała się na doskonaleniu technologii wytwarzania czasomierzy, jak również mechanizmów wyposażonych w funkcję sygnalizacji dźwiękowej czasu - tak zwanych repetierów. James Aubert był współtwórcą mechanizmu Landeron, w tym kultowego i poszukiwanego dzisiaj mechanizmu ze stoperem - Landeron 48. Całą swoją wiedzę przekazał następcom, którzy do dziś są związani z produkcją zegarków Epos. Wśród najciekawszych rozwiązań technologicznych opracowanych przez rodzinę Jamesa Auberta i ich współpracowników znalazły się: "skacząca godzina", wskaźnik rezerwy chodu, duży wskaźnik datownika, wskazania typu regulator i połączenie regulatora z fazami księżyca. Jednak aż do lat 80. firma nie była samodzielną marką produkującą zegarki od A do Z. W 1983 roku powstał znany nam Epos.

Artistry in watchmaking

Sztuka zegarmistrzowska zobowiązuje, więc motto, którym kieruje się marka Epos to rodzaj zobowiązania. Zgodnie z dotychczasową tradycją, która jest kontynuowana, wszystkie zegarki damskie tego producenta wykonywane są ręcznie z niezwykła dbałością o najdrobniejszy szczegół. Czasomierze wyposażone są w utwardzane szkła szafirowe, paski z ekskluzywnej skóry i stalowe bransoletki. Odporne na zarysowania, wgniecenia i wstrząsy, stanowią najlepszy wzór do naśladowania dla innych producentów.

Styl i jakość

Zegarki damskie Epos to produkt z najwyższej półki. Są luksusowe, piękne i stylowe. W naszej ofercie znajdują się czasomierze, które zachwycają prostotą formy i doskonałością wykonania. Wybór modeli jest bardzo szeroki i każda z naszych klientek znajdzie ten odpowiadający jej wymaganiom, począwszy od delikatnych i prostych konstrukcji aż po masywne i wykwintnie zdobione modele. Markę charakteryzuje elegancja i funkcjonalność, więc jest najlepszym wyborem dla kobiet oczekujących najwyższej jakości w dobrej cenie.

Znaleziono: 27
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
  od 200 zł
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 14 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.