fb
22 424 55 99 pon. - pt. od 9.00 do 19.00
Kontakt
Fitbit to kalifornijska marka założona w 2007 roku przez Erica Firedman i Jamesa Park. Od samego początku skoncentrowała się ona na aspektach zdrowia i bycia fit poprzez opracowanie produktów które będą w stanie odmienić ludzkie życie. Pomimo iż kwestie zdrowotne to raczej poważny temat, włodarze firmy wierzą że lepszym podejściem do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów i utrzymania ciała w dobrej kondycji będzie zachęcanie o jego dbanie poprzez zabawę i uśmiech - takie też mają być produkty Fitbit, mają dawać radość i pomagać użytkownikom.

Dzięki wykorzystaniu sensorów i technologii bezprzewodowych produkty Fitbit są w stanie dostarczyć bogatej funkcjonalności. Sprawdź jaki dystans pokonałeś, jaka była jakość Twojego snu czy też ilość spalonych kalorii. Osiągaj wyznaczone przez siebie cele i zdobywaj specjalne odznaki potwierdzające Twoje osiągnięcia. Udało Ci się w ciągu dnia pokonać ponad 100 000 kroków? Pochwal się znajomym poprzez media społecznościowe zdobytą odznaką "Olimpijskich Sandałów".

Nowoczesny design oraz intuicyjna funkcjonalność i mnogość funkcji produktów takich jak Fitbit Flex i Charge przełożyły się na liczne nagrody branżowe. Wśród nich nagroda na TechCrunch50 w roku 2008 oraz zwycięstwo w kategorii Health & Wellness na targach CES 2009.

Usuń wszystkie opcje
Rodzaj
Dla mężczyzny Usuń opcję
Marka
Fitbit Usuń opcję
Reklama - pod listą produktów