fb
22 424 55 99 pon. - pt. od 9.00 do 19.00
Kontakt
Josef Wyss, urodzony w 1914 roku certyfikowany mistrz zegarmistrzostwa założył w 1951 roku firmę JOWISSA. Nazwa pochodzi od pierwszych liter imienia i nazwiska oraz skrótu SA oznaczającego formę działalności gospodarczej. Dla łatwiejszej wymowy "y" zostało zastąpione w nazwie przez "i".

Zanim powstała jego niewielka firma Josef Wyss zdobywał doświadczenie i rozbudzał w sobie pasję przez 11 lat. Brak pozwolenia na działalność oraz niewielkie środki finansowe powodowaly, że niewielka produkcja odbywała się w domu rodzinnym przy Hasenmattstrasse 29 w Bettlach. Po kilku latach działalności obok rodzinnego domu powstała niezależna fabryka.

Po kolejnych 20 latach szybkiego wzrostu JOWISSA otrzymała nową siedzibę pod obecnym adresem Dorfstrasse 16. W międzyczasie dzieci Josefa uzyskały wiodące role w spółce, a Josef Wyss został wybrany na burmistrza miasteczka Bettlach i piastował to stanowisko 25 lat. Jego syn Leander Wyss przejął zarządzanie w 1980 roku i do dziś kieruje firmą.

FILOZOFIA

Od momentu powstania w 1951 roku, głównym celem właściciela zegarków JOWISSA była produkcja atrakcyjnych cenowo oraz unikatowych w designie czasomierzy. Te dwa cele doprowadziły do stworzenia wysokiej jakości zegarków w połączeniu z wysoką estetyką wykonania. Cechą szczególną zegarków JOWISSA jest połączenie najlepszej jakości materiałów, wielopłaszczyznowych szkiełek i emocjonująco żywych kolorów. Ta kombinacja powoduje, że czasomierze JOWISSA można spotkać na pokazach mody, ale również przy czynnościach dnia codziennego.

Jako marka z głębokimi korzeniami w historii zegarmistrzostwa szwajcarskiego JOWISSA stawia nie tylko na najwyższe standardy jakości, lecz także zapewnia wysoki poziom obsługi klienta. Zadowolenie klientów jest głównym celem właścicieli tej rodzinnej firmy. DNA marki:

1. kolorowe zegarki,
2. szkiełka cięte i szlifowane diamentem.

Usuń wszystkie opcje
Rodzaj
Dla mężczyzny Usuń opcję
Marka
Jowissa Usuń opcję
Reklama - pod listą produktów