Zegarki męskie Junkers

Zegarmistrzostwo i lotnictwo spotkały się na wspólnym gruncie tworząc piękne zegarki męskie Junkers, nawiązujące swoją stylistyka do głębokich tradycji lotnictwa niemieckiego. Firma POINT tec Electronic GmbH od wielu lat oferuje czasomierze, które zachwycają nieskazitelną formą i wysoką jakością.

Przekłada się to na ogromny sukces sprzedażowy firmy, która kusi mężczyzn nie tylko związanych hobbystycznie z lotami, ale również takich, którzy w czasomierzach poszukują tchnienia historii i pasji.

Historia marki

Firma POINT tec Electronic GmbH zajmuje się produkcją zegarków od 1997 roku. Początkowo skupiała się na innych firmach, które zlecały jej wykonywanie modeli sprzedawanych pod ich markami. Jednocześnie próbowała stawiać pierwsze kroki jako niezależny producent własnych wyrobów, tym sposobem zawiązała współpracę z Lufthansą i rodziną Junkers. Niedługo po tym, świat ujrzał kolekcję zegarków marki Junkers. Nazwa nawiązuje do Hugo Junkersa, jednej z najważniejszych osób dla światowego lotnictwa i twórcy najlepszych samolotów tego okresu. Opatentował i wyprodukował samolot pasażerski JU52 i wiele innych modeli, które uskrzydliły Niemcy, pozwalając im stać się pionierami europejskiego lotnictwa. Firma POINT tec Electronic GmbH w 1998 roku uruchomiła pierwszą linię produkcyjną zegarków męskich, które natychmiast zyskały międzynarodową sławę. Nawiązanie do stylistyki lat 20. i 30. było się strzałem w dziesiątkę, ponieważ wypełniło lukę zapotrzebowania na zegarki historyczne. Jednocześnie też stali się oficjalnym producentem czasomierzy dla Lufthansy. W ofercie Junkersa znajdziemy również zegarki męskie stylizowane na okres II wojny światowej.

Lotnicze tradycje w zegarmistrzostwie

Zegarki męskie Junkers są bardzo silnie naznaczone wpływem lotnictwa. Najbardziej widać to w designie. Producent stosuje faliste blachy cyferblatów, piękne indeksy, stylizowaną czcionkę oraz bardzo czytelne i przejrzyste tarcze. Czasomierze są zdobione bransoletami z wysokogatunkowej stali nierdzewnej lub paskami z wytrzymałej skóry. Koperty są odporne na zarysowania i uderzenia, a stopień ich wodoszczelnosci zabezpiecza zegarki przed zachlapaniem i zawilgotnieniem. Każdy z nich ozdobiony jest charakterystycznym dla marki logo. Na Junkersa zwrócą uwagę mężczyźni, którzy przywiązują uwagę do tradycji, niepowtarzalnego designu i wysokiego standardu.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 1
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 17 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×