Zegarki Locman

Locman to włoska ekskluzywna marka zegarków, które zdobywają coraz większą popularność. Dzięki swojemu oryginalnemu stylowi, zaawansowanej technologii oraz perfekcji wykonania, w krótkim czasie stały się zegarkami pożądanymi przez gwiazdy filmu, muzyki i sportu wśród nich znajdziemy takie nazwiska, jak: David Beckham, Susan Sarandon, P.Diddy, Sharon Stone, Janet Jackson, Elton John, Michael Jordan, Lennox Lewis, Jessica Simpson, Paris Hilton, Madonna, Eva Longoria, Brad Pitt, Elizabeth Taylor, Oprah, Catherine Zeta-Jones.

Historia marki

Locman to firma założona w 1986 roku na wyspie Elba we Włoszech. Nazwa została zaczerpnięta z początkowych liter nazwisk właścicieli - Locci i Mantovani. Początkowo skupieni byli tylko na produkcji zegarków naręcznych dla firm zewnętrznych, ale już w latach 90. rozpoczęli produkcję czasomierzy sygnowanych ich własną marką. Zegarki wyróżniały się na tle innych dość dużymi rozmiarami i jasnymi, przejrzystymi tarczami. Niedługo potem Locman podpisał umowę z włoskim wojskiem i rozpoczęła się produkcja typowo specjalistycznych zegarków dla armii. Marka ma w swojej historii kilka ciekawych etapów, między innymi wprowadzenie pierwszego pudełka wykonanego całkowicie z węgla w 2003 roku oraz otwarcie Włoskiej Szkoły Zegarmistrzostwa w 2006 roku. W 2007 roku Locman przebił włoską konkurencję, kiedy w związku z premierą Fiata 500, wprowadził dedykowane mu zegarki. Aktualnie jest to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych włoskich marek, które możemy nazwać luksusowymi.

Symbol dobrego stylu

Locman stał się marką symboliczną, która wyznacza trendy i zaspokaja potrzeby klientów szukających towarów luksusowych. Łączą w sobie wysoką jakość, materiały z najwyższej półki, awangardowy projekt i innowacyjne technologie. Chętnie w projektach wykorzystują tytan, włókno węglowe, aluminium i inne stopy, które do tej pory nie uzyskały dużej uwagi branży. Dzięki temu, ich zegarki nie tylko są intrygujące i ciekawe estetycznie, ale przede wszystkim lekkie i odporne. Locman projektuje i tworzy dla klientów żyjących pełnią życia, aktywnych, szukających nowych, ekskluzywnych produktów oraz rozwiązań.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 49
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×