fb
22 424 55 99 pon. - pt. od 9.00 do 19.00
Kontakt
Officine Alfieri Maserati została założona w dniu 1 grudnia 1914 w Bolonii, we Włoszech. Od tego czasu, Maserati odegrało niezmiernie ważną rolę w historii kultury samochodów sportowych i ich rozwoju.

Prawie sto lat działalności przyniosło z chwałą osiągnięcia zarówno na drodze, jak i na torze. Trudniejsze czasy pomogły ukształtować charakter firmy i jej osobowość. Przeniesienie siedziby z Bolonii do bieżącej siedziby w Viale Ciro Menotii, Monotii, Modena, w 1940 roku, oraz jej nabycie przez Ferrari w 1997 roku, to tylko dwa przykłady z wielu ważnych wydarzeń dla rozwoju strategii ekspansji Maserati i uruchomienia produkcji swoich nowych samochodów.

Historia Maserati opiera się na chwałach z osiągnięć sportowych, a także produkcji wspaniałych samochodów.

Maserati to marka, która rozpoczęła swoje życia w kontekście lokalnym, ale potem stała się ważnym międzynarodowym graczek, z reprezentacją w 57 krajach.

Wartość świata motoryzacyjnego przeniesiono na zegarki. Detale motoryzacyjne odzwierciedlają charakter marki i jej włoski styl rozpoznawalny na całym świecie, dzięki sportowo-eleganckim produktom. Zegarki Maserati to wyrafinowany i ponadczasowy wygląd z silną osobowością. Każdy szczegół z wnętrza oraz design samochodów staje się inspiracją we wdrożeniu nowych linii zegarków. Szeroka oferta od klasycznych kolekcji po sportowe, odzwierciedlają różne dusze marki.

Usuń wszystkie opcje
Marka
Maserati Usuń opcję
Reklama - pod listą produktów