Zegarki męskie skandynawskie

Kiedy Szwajcaria zajmowała się wyszukanym rzemiosłem, a Japonia inwestowała w rozwój nowych technologii, w północnej Europie rozwijała się skandynawska stylistyka, którą szybko wykorzystano do zaprojektowania stylowych czasomierzy. Dzisiaj, zegarki męskie skandynawskie można już śmiało uznać za równych swoim szwajcarskim i japońskim konkurentów.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 96
Filtrowanie / sortowanie

Jakie są zegarki męskie skandynawskie?

Wzornictwo charakterystyczne dla wszystkich skandynawskich marek rozpoznamy po oszczędności w formie. To właśnie ona jest sekretem zegarków męskich skandynawskich i to ona przyczyniła się do szerzącemu się na świecie trendu na minimalizm. Zegarki męskie skandynawskie to kwintesencja harmonii, prostoty i jednocześnie najwyższej użyteczności. Bazują na równowadze pomiędzy funkcją, barwą i kształtem czasomierza. Skandynawia, w charakterystyczny dla niej niewymuszony sposób, wzbiła się na wyżyny popularności, projektując funkcjonalne zegarki i nie odbiegając w żadnym stopniu od światowych gigantów.

Dla kogo są zegarki męskie skandynawskie?

Wszystkie cechy charakterystyczne dla zegarków skandynawskich, sprowadzają się do jednego określenia - hygge. To tak Duńczycy nazywają stan psychicznego i fizycznego relaksu, wynikającego z umiejętności dostrzegania piękna w pozornie nieistotnych sytuacjach. Hygge w skrócie oznacza równowagę i wygodę, którą skandynawscy producenci inspirują się tworząc zegarki. Przypadną one do gustu wszystkim tym, którzy zmęczeni przepychem i szaleństwem współczesnej mody, potrzebują chwili wytchnienia.

Który zegarek skandynawski kupić?

W asortymencie naszego sklepu Minuta, zegarków męskich skandynawskich nie brakuje. Znajdziecie tu najpopularniejsze marki z północnej Europy, takie jak: Bering, Obaku, Polar, REC czy Skagen. Wszystkie marki, oprócz zbliżonej stylistyki, łączy jeszcze umiejętne łączenie harmonii z nowoczesnością, czego dowodem są urozmaicenia technologiczne, które marki wprowadzają na rynek. Kilka zegarków męskich skandynawskich w naszym sklepie opiera się na technologii solarnej, co oznacza że światło zmienia się w energię zasilającą mechanizm. Zegarki męskie skandynawskie to także doskonała jakość. Bardzo często do produkcji wykorzystuje się stal antyalergiczną, tytan, paski z Kavlaru i tytanowe szkiełko, które może być nawet dziesięć razy bardziej odporne na zarysowania niż typowe szkło mineralne.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 17 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×