Zegarki męskie szwajcarskie

Zegarki męskie szwajcarskie uchodzą na całym świecie za synonim precyzji i niezawodności. Nic dziwnego, bowiem to właśnie w Szwajcarii narodziły się największe marki zegarmistrzowskie, które zapisały się w kartach historii już na zawsze.

Liczba produktów w tej kategorii: 1303
Sortowanie / filtrowanie

Jaki zegarek męski szwajcarski kupić?

Szwajcaria jest krajem luksusowych zegarków. To tam narodziły się kultowe marki i powstają najbardziej pożądane zegarki męskie. Siła szwajcarskich zegarków męskich tkwi we wspomnianej już precyzji wykonania, która skutkuje najlepszą, znaną na całym świecie jakością, która sygnowana jest znacznikiem SWISS MADE. Niegdyś najwięcej zegarków powstawało w Montreux, jednak obecnie manufaktury produkujące zegarki, znajdują się już w całej Szwajcarii m.in. w La Chaux-de-Fonds, Biel, St. Gallen czy Le Locle. Na szwajcarskich zegarkach wzorują się producenci z innych krajów, próbując naśladować techniki produkcyjne i stylistyczne tutejszego rzemiosła.

Szwajcarskie zegarki męskie w Minuta.pl

W asortymencie naszego sklepu Minuta.pl znaleźć można kilkanaście producentów z tego kraju. Wśród najpopularniejszych szwajcarskich zegarków męskich znaleźć można marki takie jak: Adriatica, Aerowatch, Atlantic, Bisset, Delbana, Doxa, Glycine, Grovana, Le Temps, Movado, Roamer czy Victorinox. Zegarki szwajcarskie męskie dostępne w naszym sklepie, pracują na mechanizmach kwarcowych, automatycznych i manualnych, a do produkcji wybranych modeli wykorzystano bardzo dobrej jakości materiały, takie jak szkło mineralne i szafirowe, ceramikę, tytan i skórę naturalną.

Szwajcarskie zegarki a sygnatura Swiss Made

Wiele szwajcarskich zegarków męskich (pamiętajmy, że nie wszystkie!) może poszczycić się kultową sygnaturą Swiss Made. Oznacza to, że marki którym oznaczenie zostało przyznane, spełniają niezwykle surowe kryteria najlepszych szwajcarskich zegarków. Aby zegarek został uznany za produkt szwajcarski i oznaczony znakiem Swiss Made musi m.in. posiadać mechanizm produkowany w Szwajcarii, zostać tam również całkowicie złożony i przejść pozytywnie ostateczną kontrolę urzędową.

Szwajcarskie zegarki z sygnaturą Swiss Made są najwyższej jakości z uwzględnieniem takich cech produktu jak: niezawodność, dokładność, odporność mechanizmu na drżenia i upadki, wodoszczelność, estetyka i innowacja. Spełniające te wymogi szwajcarskie zegarki męskie tworzą produkty narodowej dumy tego kraju. W naszym sklepie znaleźć można szwajcarskie zegarki męskie ze znakiem jakości Swiss Made, a należą do nich m.in. Roamer, Victorinox, Movado, Doxa czy Delbana.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×