Zegarki damskie Nokia

Nokia przez bardzo długi czas była liderem rynku telefonów komórkowych, które całe lata zajmowały najwyższe miejsca w rankingach. Zachwycały nowoczesnymi technologiami, licznymi innowacjami, ale także bardzo atrakcyjnym wyglądem. Aktualnie Nokia zaczyna zdobywać rynek wearables, a jej smart zegarki damskie budzą zachwyt nie tylko bogatymi funkcjami, ale również ciekawym designem.

Historia marki

Niektórych może zadziwić fakt, że Nokia jest firmą o bardzo długich tradycjach handlowych. Powstała w 1865 roku pod inną nazwą. Początki jej działalności związane były z przemysłem drzewnym i produkcją masy papierniczej, ale po chwili rozpoczęła również produkcję kabli. Taki stan rzeczy utrzymywał się dość długo. Przeprowadzka do miejscowości Nokia w Finlandii zmieniła nie tylko jej nazwę, ale również profil działalności. W 1978 roku rozpoczęła montaż radioodbiorników i telewizorów, a później także monitorów ekranowych. Prawdziwa rewolucja nastąpiła w 1981 roku, kiedy uruchomiono pierwszą linię telefonów komórkowych i właściciele firmy postanowili, że ta droga będzie najlepszą inwestycją w przyszłość. Nokia rozpoczęła produkcję i w pierwszej kolejności pojawił się Mobira Talkman (telefon do auta) oraz Mobira Cityman (telefon przenośny). Branża zaczęła się rozrastać i marka wykorzystała zapotrzebowanie rynku. Ogłaszała coraz nowsze modele telefonów opartych na technologii GSM z licznymi innowacjami, które na te czasy były jednymi z najlepszych. Stała się liderem sprzedaży. Niestety konkurencja i złe zarządzanie finansami firmy doprowadziły ją niemalże na skraj bankructwa. Nokia, do niedawna tak popularna, została postawiona w bardzo trudnej sytuacji - rozpoczęły się masowe zwolnienia, a cały dział telefonów przejął Microsoft. Aktualnie obserwujemy jej wielki powrót, ale w zupełnie innej branży, bowiem przejęła firmę Withings, specjalizującą się w produkcji urządzeń wearables. Najbardziej popularnym jej produktem staje się smartwatch.

Nokia dla kobiet aktywnych i eleganckich

W ofercie Nokii znajdują się smartwatche, które zachwycają bardzo przyjemną dla oka estetyką. Należy zwrócić uwagę, że Nokia wprowadza modele, które klasyfikowane są jako zegarki unisex, bo rozumie, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni stawiają na podobne funkcjonalności. Czasomierze są bardzo eleganckie i na pierwszy rzut oka nie przypominają zegarków sportowych, więc doskonale dopasują się do codziennych stylizacji. Zachęcą te kobity, które chcą monitorować aktywność sportową, a nie chcą rezygnować z zegarka, który będzie pełnił rolę biżuterii. Dzięki smartwatchowi Nokii można skutecznie prowadzić statystiki, mierzyć dystanse, a nawet badać skuteczność wypoczynku podczas snu. Czasomierz jest prosty w obsłudze i nie wymaga ładowania, a technologia Connected Movement skutecznie komunikuje się z telefonem. Zegarki damskie Nokia są wodoodporne, więc zarówno pływanie, jak i sport w deszczu nie będą dla nich zagrożeniem. Dedykowane są szczególnie kobietom, które chcą żyć zdrowo i aktywnie.

Znaleziono: 5
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×