Zegarki męskie Nokia

Nokia zawojowała rynek elektroniki w czasach, kiedy telefony komórkowe zyskały największą popularność. Wprowadziła modele, które zachwycały innowacyjną technologią i bardzo wysoką jakością. Pojawienie się zegarków w jej ofercie stało się dość głośnym wydarzeniem, choć nie dla wszystkich było to zaskoczeniem. Oczywiście zegarki bazują na doskonałych systemach i zdecydowanie należy zaliczyć je do grupy smartwatchy, jednak elegancka i surowa forma bardziej przypomina tradycyjne czasomierze.

Historia marki

Fińska Nokia powstała w 1865 roku, choć jeszcze wtedy nosiłą zupełnie inną nazwe. Początkowo zajmowała się przemysłem drzewnym i produkcją papieru, później wprowadziła do oferty również kable. Nokia stała się znaną nam Nokią po przeniesieniu siedziby formy do miejscowości, od której wzięła nazwę. Zaczęła poważnie interesować się branżą elektroniczną i rozwojem nowoczesnych technologii. Pierwsze próby produkcji telewizorów i odbiorników radiowych poczyniła w 1979 roku. Z czasem pojawiły się również monitory komputerowe. Prawdziwe zmiany przyniósł 1981 rok, kiedy to uruchomiono system komunikacji komórkowej. Nokia odkryła, że w tej branży czeka ją największy sukces, więc jako pierwszy wprowadziła Mobira Talkman (telefon do auta), a zaraz po nim Mobira Cityman (przenośny telefon komórkowy). Nastąpił najważniejszy moment rozwoju firmy. Pojawiały się coraz lepsze i nowsze modele oparte na technologii GSM, a same produkty słynęły z niezawodności i piękna. Niestety konkurencja i złe zarządzanie doprowadziły Nokię do skraju bankructwa. Była zmuszona sprzedać dział telefonów, który wykupił Microsoft. Niedawno Nokia przejęła firmę zajmującą się produkcją urządzeń wearables - Withings i tutaj zaczęła zdobywać nową branżę. Zegarki męskie Nokia stały się jednym z jej najważniejszych produktów.

Zegarki dla aktywnych mężczyzn

Zegarki męskie Nokia reprezentują to co najciekawsze w smartwatchach, ale w ciekawej i bardzo eleganckiej formie. Widzimy bowiem czasomierz, który do złudzenia przypomina tradycyjny zegarek męski, ale wzbogacony o elektronikę, która nie narzuca się zbyt nowoczesnym designem. Zegarki męskie pozwalają na monitorowanie aktywności sportowej, a także snu. Bada efektywność ćwiczeń i wypoczynku, prowadzi statystyki, mierzy dystanse, które podglądamy na naszym smartfonie. Szczególnie spodoba się tym mężczyznom, którzy rozpoczynają zdrowy tryb życia i chcą sprawdzać swoje osiągnięcia. Czasomierz jest prosty w obsłudze i nie wymaga ładowania, a technologia Connected Movement skutecznie komunikuje się z telefonem. W zegarku męskim Nokii można przez problemów biegać, pływać i uprawiać inne sporty, a wysoka jakość materiałów i odporne na uszkodzenia szkło, gwarantują, że będzie długo cieszyć oko właściciela.

Znaleziono: 5
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×