fb
22 424 55 99 pon. - pt. od 9 do 19 sob. od 9 do 17
Kontakt
Pebble to marka założona w 2011 roku przez Erica Migicovsky. Od samego początku jest ona bardzo blisko społeczności dla której produkty tworzy. Wyraża sie to zebraniem ponad 10 milionów dolarów poprzez platformę wspierającą nowe projekty - Kickstarter, między kwietniem a majem 2012 roku, co w tamtym czasie stanowiło rekord jakiejkolwiek zebranej kwoty. Tak ogromne zainteresowanie przełożyło się oczywiście na sprzedaż i 31 grudnia 2014 roku Pebble udało sprzedać się swój milionowy smartwatch.

Od małego projektu Pebble urosło obecnie do rozmiarów poważnej firmy zatrudniającej ponad 130 pracowników oraz zyskało wielu cenionych i znaczących partnerów pomagających w rozwoju marki (między innymi serwis Ebay, Evernote, Espn czy też Mercedes-Benz). Nie zmieniło to jednak w żaden sposób podejścia włodarzy do tworzonych produktów - zegarki Pebble mają dawać ludziom radość podczas codziennego ich używania i ułatwiać życie.

Inteligentnym zegarkom marki Pebble udało zdobyć się w 2013 roku nagrodę LAPTOP Game Changer Award w kategorii najbardziej innowacyjny produkt.

Usuń wszystkie opcje
Rodzaj
Dla kobiety Usuń opcję
Marka
Pebble Usuń opcję
Reklama - pod listą produktów