fb
22 424 55 99 pon. - pt. od 9.00 do 19.00
Kontakt
W 1898 roku młody, energetyczny konstruktor, wyprodukował swój pierwszy zegarek. Wtedy też powstała firma M.A Rapport & Co. Dwudziestoletni pasjonat nie sądził wtedy że firma, którą stworzył, stanie się liczącą w świecie zegarmistrzowskim marką a zegarki przez nią produkowane będą znajdowały swoich wielbicieli na całym świecie.

Cztery pokolenia później firma nadal istnieje i podąża za filozofią ustanowioną przez założyciela marki. Głównymi hasłami tej filozofii są: innowacyjne podejście, jakość i serwis. Firma cały czas inwestuje w rozwijanie technologii oraz ciągłe polepszanie jakości obsługi klienta.

Rotomaty marki Rapport zawsze charakteryzowały się niepowtarzalnym stylem oraz jak najwyższą jakością wykonania. Najnowsza linia nakręcarek marki Rapport to nowe i ekscytujące projekty wykonane w najwyższym standardzie, takim jakiego oczekuje klient.

Nie musisz już szukać produktów spełniających najostrzejsze standardy. Produkty marki Rapport London wykonane są aby sprostać najsurowszym wymaganiom koneserów sztuki zegarmistrzowskiej.

Usuń wszystkie opcje
Marka
Rapport London Usuń opcję
Reklama - pod listą produktów