Zegarki męskie REC

To jedna z tych marek, które przyciągają wzrok mężczyzn. Projekty są ciekawe, pełne interesujących odniesień, a filozofia, której hołdują, odzwierciedla się w każdym zaprojektowanym modelu. Zegarki męskie REC to triumf unikatowości, odniesień do pięknych motoryzacyjnych tradycji i całkiem nowe podejście do recyklingu.

Zegarki męskie REC i motoryzacja

Firma jest dość młoda, ponieważ powstała w 2014 roku, ale natychmiast zyskała uznanie w oczach klientów, a ich niezwykły pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Dwóch duńskich biznesmenów i przyjaciół - Christian Felix Mygh and Jonathan Kampstrup założyło firmę produkującą zegarki z wykorzystaniem części kultowych, starych aut. Już w 2014 roku zaprezentowali pierwszą kolekcję inspirowaną Mini Cooperem. Postawili sobie 3 założenia, które z pasją realizują. Ich zegarki miały pochodzić z recyklingu starych aut; miały być dzięki temu unikatowe, ponieważ żadnego z egzemplarzy nie da się stworzyć dokładnie tak samo oraz przedstawić świetnie zaprojektowane, nowoczesne czasomierze. Zgodnie ze swoją koncepcją, odzyskują stare auta, wykorzystują ich unikatowe piękno i z dostępnych części tworzą zegarki. Wszystkiemu temu towarzyszy spore zainteresowanie świata i ogromne emocje.

Zegarki męskie REC to nawiązanie do recyklingu, ponieważ REC to pierwsze trzy litery takich słów, jak: recover, recycle, reclaim. Sami o sobie piszą: "Połączyliśmy nasze serca, dusze i ciężką pracę, dbamy o te kolekcje, starając się perfekcyjnie połączyć wyraziste projekty, subtelne referencje, ręcznie wykonane komponenty klasy premium i naprawdę wyjątkową opowieść." I widać to wszystko w produkowanych przez nich czasomierzach. Opowiadają historię samochodu, nawiązują do jego piękna i magii, a pozyskane części wkomponowane są w prezentowany model.

Zegarki męskie REC to ikony motoryzacji

Firma wiele zyskała pokazując swoje zegarki w trakcie duńskiego programu Shark Tank w 2015 roku. Świat zauważył ich niesamowity pomysł, a oni sami kolejną kolekcję przedstawili na Kickstarterze i zdobyli ponad 492 000 dolarów. W listopadzie 2015 roku światło dziennie ujrzała seria zegarków mechanicznych inspirowanych jednym z modeli Ford Mustang. Za projekt odpowiadała znana szwajcarska agencja projektowa - Studio Divine. To był motor napędowy dla kolejnych wielkich projektów, ponieważ seria nawiązująca do Porsche 911 powtórzyła sukces na Kickstarterze zdobywając ponad 627 000 dolarów. Wszystko to zasługa ich unikatowości, bo każdy z nich jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zegarki męskie REC dedykowane są mężczyznom, którzy poszukują w czasomierzach czegoś niezwykłego. Odwołania do motoryzacji spodobają się pasjonatom tematu, a zaklęta w nich dusza aut, sprawi, że zegarek będzie cennym nabytkiem. Nawiązania motoryzacyjne widać nie tylko w wykorzystanych częściach samochodów, ale również w całym projekcie, w tym w kompozycji tarczy, odważnych liniach i detalach, które nie umkną czujnemu oku.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 8
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×