Zegarki damskie Skagen Connected

Skagen dał się poznać klientkom od strony bardzo tradycyjnych i subtelnych wzorów, które zachwycały prostotą formy i eleganckim designem. Taka charakterystyka marki nie zapowiada zastosowania najnowszych technologii w ich wyrobach, ale nic bardziej mylnego. Skagen Connected połączył obydwie te stylistyki tworząc doskonałe zegarki damskie, które wizualnie pozostają wierne klasycznym analogowym czasomierzom.

Historia i inspiracje

Skagen założyła para małżeńska pochodząca z Danii - Henrik i Charlotte Jorst, którzy kilka lat przed jej otwarciem zamieszkali w USA. Poprzez import skandynawskich zegarków, chcieli pokazać doskonałą estetykę swojej ojczyzny, ale zdecydowali się zostać również producentami. Tym sposobem narodziła się marka, która zdobyła ogromną popularność nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie. Nazwa Skagen pochodzi od małej wioski rybackiej, w wodach której spotykają się dwa potężne prądy tworzące zaskakujący efekt łączenia się dwóch barw morza. Logo marki nawiązuje do tego pięknego zjawiska przyrody. Jorstowie zauważyli, że niezwykłość krajobrazu, zarówno naturalnego, jak i architektonicznego można przenieść na projekty zegarków damskich, tym sposobem światło dzienne ujrzała kolekcja klasycznych czasomierzy, a w 2016 roku również smartwatchy dla kobiet. Skagen postawił na uniwersalne piękno i elegancką formę zegarków, które zachwyciły klientki z całego świata.

Smartwatch zamknięty w prostej elegancji

Skagen Connected zaskoczył kobiety niesamowitym połączeniem klasycznej formy i nowoczesności, której nie widać na pierwszy rzut oka. Otrzymaliśmy zegarek damski, który wygląda dokładnie jak jego analogowy brat, ale wypełniony nowoczesnymi technologiami. Jest to doskonałe połączenie, które odpowiada szczególnie paniom niechętnym stylistyce standardowych smartwatchy. Warto zauważyć, że Skagen Connected nie miał być dla nich konkurencją, ponieważ założeniem firmy było stworzenie takiego zegarka, który nie będzie wizualnie bardzo nowoczesny i dopasuje się do każdej stylizacji, w tym bardzo eleganckiego biznesowego stroju. W ofercie naszego sklepu znajdują się zegarki z serii Hald - subtelne i bardzo czytelne, a jednocześnie niezwykle zaawansowane. Połączenie zegarka z telefonem odbywa się za pomocą technologii Bluetooth, dzięki temu możemy uzupełnić swój profil w aplikacji Skagena. Tam wprowadzamy niezbędne dane, a zegarek staje się kooperatywny ze smartfonem. Wśród wielu ciekawych funkcji znajdziemy liczniki kroków i kalorii, zmiany stref czasowych i liczne możliwości przekazywania danych i rejestrowania przebiegu połączeń i wiadomości. Zegarki damskie Skagen to doskonały gadżet dla kobiet, które nie chcą rezygnować z uniwersalnych czasomierzy dla zaawansowanych smartwatchy.

Znaleziono: 2
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 15 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×