fb
22 424 55 99 pon. - pt. od 9.00 do 19.00
Kontakt
Zegarki Spazio24 - To włoska marka zegarków skierowana do ludzi aktywnych, podążających za nowymi trendami. Nowatorskie rozwiązania w dziedzinie stosowanych komponentów i stylistyki oraz kolorów. Materiały takie jak stal szlachetna, włókno węglowe, tworzywo żelowe, szkło szafirowe, a w ostatnich modelach złoto przy wykończeniu.

Wszystkie zegarki stworzone od 2004 roku to serie sportowe i sportowo/klasyczne. Wszystkie są wodoszczelne i z luminescentem, a niektóre wyposażone w system pierścieniowy przydatny dla osób pływających i nurkujących. Niektóre wraz z tachometrem i funkcjami chronografu.

Spazio24 było sponsorem piłkarskiej reprezentacji Włoch (Nazionale italiana di caccio), w czasie kiedy ta zdobywała mistrzostwo świata w 2006 roku. Wtedy jak i teraz piłkarze Aleksandro Del Piero, Francesco Totti, Giuliano Zambrotta byli i są fanami Spazio24, mając w swojej kolekcji wiele zegarków rodzimej marki. Obecnie Spazio24 jest sponsorem reprezentacji Włoch siatkarzy oraz często logo pojawia się na banerach w Serie A.

Usuń wszystkie opcje
Marka
Spazio24 Usuń opcję
Promocja
Wysyłamy w 24h
590,00 zł 383.5
Reklama - pod listą produktów