Zegarki damskie Traser

Traser to marka szczególnie bliska wojskowym, więc jej rozpoznawalność wśród tradycyjnych odbiorców jest stosunkowo niska. Nie należy jednak zapominać, że są to wyjątkowe czasomierze, które bogatą funkcjonalnością i ciekawym designem, zwrócą uwagę kobiet. Zastosowane technologie i wykorzystanie najlepszych materiałów, gwarantuje satysfakcję użytkowania zegarków przez wiele lat.

Historia i technologia

Traser to marka należąca do szwajcarskiej firmy MB-Microtec, która działalność rozpoczęła w 1918 roku. Założycielami było dwóch chemików - Walter Merz i Albert Benteli, którzy opracowali nowoczesną technologię produkcji barwnika opierającego się na użyciu gazowego trytu/fosforu. Popularność ich wynalazku była na tyle duża, że natychmiast wykorzystała ją branża zegarmistrzowska, ale nie tylko, bo wzbudziła również zainteresowanie Marii Skłodowskiej-Curie. W 1968 roku spółka rozpadła się, a jej kontynuacją stało się właśnie MB-Microtec. Pierwszą firmą zegarmistrzowską, która skorzystała z GTLS był amerykański producent czasomierzy - Stocker i Yale. Po pewnym czasie również sam pomysłodawca rozpoczął produkcję zegarków damskich pod marką Traser.

W czasomierzach damskich wykorzystano substancję do oznaczania indeksów godzin, wskazówek i innych elementów o kluczowym znaczeniu. Wszystko po to by godziny były bardzo czytelne, nawet w warunkach zupełnej ciemności. Technologia oparta jest na samozapłonie, więc nie wymaga dodatkowego zasilania. Warto podkreślić, że nie mamy tu do czynienia z tradycyjnym barwnikiem fluorescencyjnym, który blednie i stopniowo wygasza się w ciągu kilku chwil. Dzięki temu i intensywnym pracom nad wysoką jakością tych zegarków, firma może poszczycić się wyjątkowym klientem, którym są Amerykańskie Siły Zbrojne. Traser od 1989 roku stanowi ich podstawowe wyposażenie.

Zegarki damskie Traser - pewne i profesjonalne

Treser produkuje zegarki z myślą o kobietach, które oczekują profesjonalnego i pewnego sprzętu. Takiego, który ich nie zawiedzie w warunkach ograniczonej widoczności lub przy niesprzyjającej aurze. Głównym i najważniejszym atutem jest oczywiście rozwiązanie GTLS. Technologia opiera się na stukrotnie zwiększonej mocy światła w stosunku do niewielkiej powierzchni jego źródła. Gwarantuje to, że kluczowe elementy zegarka damskiego będą oświetlone przez wiele godzin, a nie tylko kilka minut.

Zegarki damskie Traser to wyjątkowy produkt dla wyjątkowych kobiet. Doskonale sprawdzą się zarówno w pracy typu outdoor, ale również podczas eskapad w nieprzystępne tereny górskie czy leśne. Wysoka jakość, niezawodność, wodoszczelność na poziomie 3ATM spełnią oczekiwania klientek poszukujących dobrego zegarka o charakterze sportowym. Wykorzystane do jego budowy materiały zabezpieczą go przed uszkodzeniem i zachlapaniem. Zegarki damskie są również bardzo atrakcyjne. Ciemna oprawa i oświetlone wskazówki dodają im elegancji i niepowtarzalnego uroku.

Znaleziono: 4
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 15 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa GRATIS
×