• Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa GRATIS od 200 zł
×
Filtrowanie / sortowanie

Zegarki damskie Traser

Traser to marka szczególnie bliska wojskowym, więc jej rozpoznawalność wśród tradycyjnych odbiorców jest stosunkowo niska. Nie należy jednak zapominać, że są to wyjątkowe czasomierze, które bogatą funkcjonalnością i ciekawym designem, zwrócą uwagę kobiet. Zastosowane technologie i wykorzystanie najlepszych materiałów, gwarantuje satysfakcję użytkowania zegarków przez wiele lat.

Historia i technologia

Traser to marka należąca do szwajcarskiej firmy MB-Microtec, która działalność rozpoczęła w 1918 roku. Założycielami było dwóch chemików - Walter Merz i Albert Benteli, którzy opracowali nowoczesną technologię produkcji barwnika opierającego się na użyciu gazowego trytu/fosforu. Popularność ich wynalazku była na tyle duża, że natychmiast wykorzystała ją branża zegarmistrzowska, ale nie tylko, bo wzbudziła również zainteresowanie Marii Skłodowskiej-Curie. W 1968 roku spółka rozpadła się, a jej kontynuacją stało się właśnie MB-Microtec. Pierwszą firmą zegarmistrzowską, która skorzystała z GTLS był amerykański producent czasomierzy - Stocker i Yale. Po pewnym czasie również sam pomysłodawca rozpoczął produkcję zegarków damskich pod marką Traser.

W czasomierzach damskich wykorzystano substancję do oznaczania indeksów godzin, wskazówek i innych elementów o kluczowym znaczeniu. Wszystko po to by godziny były bardzo czytelne, nawet w warunkach zupełnej ciemności. Technologia oparta jest na samozapłonie, więc nie wymaga dodatkowego zasilania. Warto podkreślić, że nie mamy tu do czynienia z tradycyjnym barwnikiem fluorescencyjnym, który blednie i stopniowo wygasza się w ciągu kilku chwil. Dzięki temu i intensywnym pracom nad wysoką jakością tych zegarków, firma może poszczycić się wyjątkowym klientem, którym są Amerykańskie Siły Zbrojne. Traser od 1989 roku stanowi ich podstawowe wyposażenie.

Zegarki damskie Traser - pewne i profesjonalne

Treser produkuje zegarki z myślą o kobietach, które oczekują profesjonalnego i pewnego sprzętu. Takiego, który ich nie zawiedzie w warunkach ograniczonej widoczności lub przy niesprzyjającej aurze. Głównym i najważniejszym atutem jest oczywiście rozwiązanie GTLS. Technologia opiera się na stukrotnie zwiększonej mocy światła w stosunku do niewielkiej powierzchni jego źródła. Gwarantuje to, że kluczowe elementy zegarka damskiego będą oświetlone przez wiele godzin, a nie tylko kilka minut.

Zegarki damskie Traser to wyjątkowy produkt dla wyjątkowych kobiet. Doskonale sprawdzą się zarówno w pracy typu outdoor, ale również podczas eskapad w nieprzystępne tereny górskie czy leśne. Wysoka jakość, niezawodność, wodoszczelność na poziomie 3ATM spełnią oczekiwania klientek poszukujących dobrego zegarka o charakterze sportowym. Wykorzystane do jego budowy materiały zabezpieczą go przed uszkodzeniem i zachlapaniem. Zegarki damskie są również bardzo atrakcyjne. Ciemna oprawa i oświetlone wskazówki dodają im elegancji i niepowtarzalnego uroku.

Znaleziono: 1
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
  od 200 zł
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 15 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.