Zegarki męskie Traser

Traser to marka, której największymi odbiorcami są wojskowi, więc na nich skupia największą uwagę. Być może jest to właśnie powód, przez który nie jest znana szerszym odbiorcom, ale bez wątpienia są to czasomierze, które zasługują na uwagę. Zastosowane w nich technologie i wysoka jakość, która sprawdza się w warunkach polowych są najlepszym dowodem na wysoki standard zegarków męskich Traser.

Historia i technologia

Traser jest marką szwajcarskiej firmy MB-Microtec. Działalność w 1918 roku założyło dwóch chemików - Walter Merz i Albert Benteli. Po pewnym czasie doszło do podzielenia firmy i MB-Microtec od 1968 roku stanowił już odrębną jednostkę gospodarczą. Zanim to się stało, panowie opracowali i stworzyli technologię, która w pewnym momencie cieszyła się tak dużą popularnością, że korzystała z niej również Maria Skłodowska-Curie, jednak głównymi odbiorcami byli przedstawiciele branży zegarmistrzowskiej. Panowie rozpoczęli innowacyjna produkcję barwnika, który opierał się na użyciu gazowego trytu/fosforu. Pierwsze zegarki wojskowe z wykorzystaniem tej substancji wyprodukowała amerykańska firma Stocker i Yale. MB-Microtec rozpoczął własną produkcję czasomierzy, pod marką Traser.

W zegarkach męskich tej firmy wykorzystano system do oznaczania indeksów godzin, wskazówek, ale również innych kluczowych elementów zegarka. Wszystko po to, aby widoczność godziny była bardzo czytelna nawet w trudnych warunkach. Technologia opiera się na ponad stukrotnie zwiększonej mocy oświetleniowej w stosunku do innych substancji, przy bardzo małym źródle światła. Oparte są na samozapłonie, który nie wymaga dodatkowego zasilania. Dzięki wysokiej jakości zegarków męskich, w których zastosowano to rozwiązanie, firma mogła poszczycić się jednym z najlepszych klientów - Amerykańskimi Siłami Zbrojnymi, a czasomierze są w ich stałym wyposażeniu niezmiennie od 1989 roku.

Niezawodne i doskonałe

Traser produkuje zegarki, które sprawdzają się tam, gdzie inne zawodzą. Głównym atutem jest oczywiście zastosowana technologia, ponieważ nie ma marki, która w tak pewny sposób gwarantowałaby, że zegarek wskaże godzinę nawet w najtrudniejszych warunkach. Nie mówimy tutaj o technologii fluorescencyjnej, bo każdy, kto miał taki zegarek męski wie, że wyżarza się w ciągu zaledwie 5 minut. Traser gwarantuje, że doskonałe podświetlenie będzie działać nawet 24 godziny w ciemnościach i nie wymaga użycia dodatkowego przycisku włączającego światła.

Zegarki męskie Traser są wyjątkowe, dlatego warto zapoznać się z tą marką bliżej. Nie tylko wojskowi potrzebują czasomierzy, które doskonale sprawdzą się w lesie i w innych warunkach ograniczonej widoczności. Marka zaczęła produkować również zegarki dla użytkowników, którzy oczekują wysokiej jakości stosowanych materiałów, niezawodności, wodoszczelności na poziomie 20ATM oraz doskonałego mechanizmu. Zegarki męskie Traser są ponadto bardzo atrakcyjne wizualnie i zwrócą uwagę klientów, którzy szukają lekkiego sportowego czasomierza.

Sortuj po:
Znaleziono: 34
Znaleziono: 34
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×