fb
22 424 55 99 pon. - pt. od 9.00 do 19.00
Kontakt
Withings to francuska marka założona w 2008 roku przez trzech mężczyzn - Erica Carreel, Frédérica Potter i Cédrica Hutchings. Od początku koncentrowała się ona na tworzeniu urządzeń które będą służyć polepszeniu zdrowia i zdrowego stylu życia oraz wpiszą się w kanon Internetu Rzeczy czyli urządzeń które mogą bezpośrednio gromadzić i przetwarzać zebrane dane za pośrednictwem Internetu umożliwiając ich późniejsze wykorzystanie.

Pierwszym produktem zaprojektowanym przez markę była rewolucyjna waga łącząca się z siecią za pośrednictwem WiFi i umożliwiająca dzięki zewnętrznym aplikacjom dbanie o swoje zdrowie i prawidłową masę ciała.

W późniejszym latach przyszedł czas na nowe urządzenia. Między innymi dostępne w naszym sklepie smartwatche czy monitory aktywności fizycznej jak model Withings Pulse 0X lub Withings Activité. Dzięki którym z łatwością będziesz mógł prowadzić zdrowy tryb życia i dbać o swoją dietę i wspaniałą sylwetkę.

Produkty Withings nie mogły przejść bez echa na światowych rynkach, co zaowocowało wieloma prestiżowymi nagrodami. Wystarczy tutaj wspomnieć Design Award od Futur en Seine z 2013 roku, Innovations Awards na targach CES z roku 2012 czy też nagrodę od It'sNight w kategorii "Zdrowie" z roku 2010.

Obecnie marka ciągle się rozwija i współpracuje nieustanie z ponad 100 partnerami zajmującymi się oprogramowaniem i aplikacjami, tak aby zapewnić swoim klientom ogromny zasób funkcji umożliwiających kompleksowe dbanie o swoje zdrowie.

Usuń wszystkie opcje
Rodzaj
Dla kobiety Usuń opcję
Marka
Withings Usuń opcję
Reklama - pod listą produktów