Black And White – męskie zegarki Pierre Ricaud

28.10.2023 Zegarki

Nie wiesz, na jaki kolor zegarka się zdecydować? Wybierz uniwersalną czerń i biel. Oto przegląd modeli w tonacji black and white od marki Pierre Ricaud.

Wiele rzecz potrafi namieszać w głowie, gdy chcesz kupić nowy zegarek. Bransoleta czy pasek? Mechanizm automatyczny czy kwarcowy? Jednym z kłopotliwych decyzji jest także wybór kolorystyki.

Czy złota koperta i bransoleta będą pasować do mojego stylu? Może jednak zdecydować się na chłodną stal i nie dodawać żadnych kolorów? No ale przecież wszystkie pozostałe zegarki, które mam w szufladzie, są właśnie srebrno-stalowe, a ja potrzebuję odmiany!

Znasz to? Też masz taki ból głowy?

Mamy więc dla ciebie podpowiedź – skoro nie wiesz, czy złoty czasomierz pasuje do ciebie, a nie chcesz nic srebrnego, postaw na uniwersalne kolory. Czarny i biały to rozwiązania dla każdego faceta.

Spójrz na wybrane męskie zegarki Pierre Ricaud i przekonaj się, że kontrast wygląda naprawdę efektownie.

Zegarek męski Pierre Ricaud P97262.B1G3Q
Zegarek męski Pierre Ricaud P97262.B1G3Q

Zalety zegarków w stylu black & white

Ustalmy jedno – mówiąc o bieli nie chodzi nam o „czysty” biały kolor, który można uzyskać na przykład dzięki powłoce PVD. Black & white to kontrast.

I nie musi to być wyróżnienie całej tarczy, albo całej koperty czy bransolety – niekiedy wyjątkowy efekt można uzyskać, uwypuklając jedynie detale w zegarku.

Zegarek męski Pierre Ricaud P91104.B154CH
Zegarek męski Pierre Ricaud P91104.B154CH

Cel jest bowiem jeden – stworzyć zegarek, który zapada w pamięć, który zachwyca i który po prostu chce się mieć!

Zestawienie czerni i bieli jest bardzo uniwersalne – zegarki w takiej tonacji kolorystycznej sprawdzają się jako modele na co dzień, do pracy, do jeansów, ale również do białej koszuli i marynarki.

Zegarek męski Pierre Ricaud P91038.B114Q
Zegarek męski Pierre Ricaud P91038.B114Q

Ba, biało-czarny czasomierz męski świetnie nadaje się także do stylizacji z garniturem i wszędzie tam, gdzie styl stroju wymaga klasycznej elegancji.

Zegarek męski Pierre Ricaud P97219.5234QF
Zegarek męski Pierre Ricaud P97219.5234QF

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach, ale według nas w szczegółach drzemie piękno. Spójrz na męskie zegarki Pierre Ricaud w tonacji black & white i wyobraź sobie, do jakiego stroju założysz tak czasomierz?

Do marynarki podczas wyjścia do kina? Na mecz do t-shirtu i dżinsów? A może do garnituru podczas rodzinnych uroczystości? To właśnie zaleta czarno-białych zegarków: wyglądają świetnie i pasują do wielu stylizacji.

Zajrzyj do naszego sklepu Minuta.pl i znajdź zegarek w stylu black and white. Taki czasomierz po prostu warto mieć, by urozmaicić swoją zegarkową szufladę.