Dlaczego zegarek Ice Watch to świetny pomysł na walentynkowy prezent?

06.02.2021 Zegarki Prezenty

Odważna kolorystyka, niebanalne wzory i sportowe zacięcie – belgijskie zegarki Ice Watch okazują się być kreatywnym upominkiem walentynkowym dla twojej drugiej połówki.

Jeszcze kilka dni, a gdzie nie spojrzymy, będziemy widzieć czerwone serca, symbolizujące Dzień Zakochanych. Najpopularniejszym zwyczajem tego święta jest oczywiście wysłanie listu z wyznaniem miłosnym do obiektu naszych westchnień. Dzień 14 lutego, stał się również okazją do obdarowywania swoich drugich połówek drobnymi upominkami, a my nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie twierdzili, że w tej roli doskonale sprawdzi się stylowy zegarek, zarówno dla niego, jak i dla niej.

Pastelowa paleta barw zegarków Ice Watch

Czasomierze tego belgijskiego producenta okazują się być doskonałym upominkiem dla artystycznych dusz, przede wszystkim dlatego, że zegarki Ice-Watch to cała paleta odważnych barw, na którą wiele marek bałoby się zdecydować. W ofercie producenta znaleźć można odcienie pudrowego różu, modnej mięty czy uwielbianych przez kobiety pasteli.

Zegarek damski Ice-Watch Ice Glam Colour 015330
Zegarek damski Ice-Watch Ice Glam Colour 015330

Zegarki Ice Watch mają rzucać się w oczy. Zresztą takie właśnie było założenie twórców od samego początku działalności. Chcieli stworzyć coś, co odświeży rynek zegarków, jednocześnie spodoba się klientom, którzy szukają w czasomierzach lekkości i nieco spontaniczności. Rosnące zainteresowanie, szczególnie wśród młodych klientów, jest dowodem na to, że plan twórców się udał.

Zegarek Ice-Watch Ice Solar Power 017767
Zegarek Ice-Watch Ice Solar Power 017767

Artystyczne wizje twórców zamknięte w tarczach zegarków

Na pastelowej kolorystyce kreatywność twórców się oczywiście nie kończy. Jean-Pierre Lutgen i chińskiego pochodzenia Polly Yu So dając upust swojej wyobraźni, często przemycają do swoich projektów nietypowe stylistycznie tarcze zegarków. Dlatego w kolekcji marki nie brakuje artystycznych motywów florystycznych, połyskującej masy perłowej, abstrakcyjnych wzorów czy nawet brokatu.

Wystarczy spojrzeć na kolekcję Glitter. Charakterystyczna dla tej serii tarcza z piaskowym ornamentem odbija światło, tworząc brokatowy efekt, który trudno jest przedstawić na zdjęciu.

Zegarek damski Ice-Watch Ice Glitter 001349
Zegarek damski Ice-Watch Ice Glitter 001349

Materiały przyjemne dla skóry i solidne mechanizmy

Zegarki Ice Watch są nie tylko designerskim dodatkiem, ale też funkcjonalnym gadżetem, co nadaje im nieco sportowego charakteru. Co to oznacza? Czasomierze są chronione wysoką wodoszczelnością, tak aby woda nie dostała się do wnętrza mechanizmu podczas pływania, a niektóre nawet podczas nurkowania.

Wszystkie zegarki Ice Watch wykonywane są z przyjaznych dla skóry materiałów, tak aby komfort noszenia był jak najwyższy. Niektóre modele wyposażone są w mechanizm kwarcowo-słoneczny, a pod szkiełkiem plexiglass umieszcza się wówczas tarczę, pełniącą rolę panelu słonecznego.

Zegarek Ice-Watch Ice Solar Power 017766
Zegarek Ice-Watch Ice Solar Power 017766

Wszystko to sprawia, że producent stał się liderem sprzedażowym, rozpoznawalnym zarówno w Europie, jak i na świecie. I wcale nas to nie dziwi, bowiem zegarki Ice Watch urzekają swoją naturalnością oraz wyjątkowo oryginalną kompozycją barw i wzorów.

Tym bardziej, z okazji zbliżających się walentynek, zachęcamy do zapoznania się z propozycjami tego producenta, ponieważ mogą okazać się doskonałym pomysłem na nieszablonowy prezent dla niejednej kreatywnej duszy. Zapraszamy do sklepu Minuta.pl.