Dwustronne paski w zegarkach Sekonda Casual

07.03.2019 Zakupy

Sekonda ma świetną cenowo propozycję na codzienny zegarek dla mężczyzny. Mowa o trzech zegarkach z kolekcji Sekonda Casual, które posiadają dwustronne paski.

Wielokrotnie podkreślaliśmy, że czasomierz nie musi być drogi, aby był dobry. Sporo takich zegarków znajduje się w propozycjach brytyjskiej marki Sekonda, która udowodniła, że mniejszy budżet nie wyklucza dobrej jakości, niezawodności i interesującego designu. Tym razem omówimy trzy modele, które należą do kolekcji Casual, a które mogą zainteresować mężczyzn szukających minimalistycznego zegarka na co dzień.

Sekonda Casual i dwustronne paski

Zacznijmy od jakości i niezawodności. W Polsce marka zaczyna zdobywać coraz większe uznanie, dzięki bardzo przystępnym cenom. Okazuje się, że za niewielką kwotę można mieć przyzwoity zegarek. Takie podejście do produkcji czasomierzy wcale nie oznacza niskiej jakości, bo Sekonda ma jedną z najniższych stóp zwrotów w branży zegarkowej.

To przekonało Brytyjczyków, dla których stała się numerem jeden.

Zegarek męski Sekonda Casual 1493.00

Kup teraz

Za pracę każdego z tych modeli odpowiada kwarcowy mechanizm. Kopertę zamyka szkło mineralne, a wodoszczelność sięga 5 ATM, co zabezpiecza zegarek przed przypadkowym zamoczeniem. Ponadto kopertę zawieszono na pasku z materiału, ale sporym zaskoczeniem może być to, że paski są dwustronne. W każdej chwili można je przełożyć samodzielnie na drugą stronę i tym samym zmienić kompozycję kolorystyczną.

Tarcze zegarków są minimalistyczne i zdobią je jedynie indeksy liniowe oraz logo marki i informacja o wodoszczelności każdego z modeli. Wskazówki pokryto substancją o właściwościach fluorescencyjnych.

Zegarek męski Sekonda Casual 1492.00

Kup teraz

Zrównoważona kolorystyka sprawia, że są dobrym przykładem na uniwersalny zegarek, który będzie pasował do różnych, ale niezobowiązujących stylizacji.

Dla kogo? Uniwersalność tego projektu potwierdza, że będzie idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn w różnym wieku, ale takich, którzy lubią swobodny i mniej formalny styl. To również świetna propozycja na prezent dla młodego mężczyzny, tym bardziej, że cena jest naprawdę rewelacyjna.

Zegarek męski Sekonda Casual 1495.00

Kup teraz

Sekonda ma wiele ciekawych zegarków, więc jeśli szukacie niedrogich, ale dobrych czasomierzy, musicie zobaczyć pozostałe z jej propozycji. W ofercie znalazły się nie tylko zegarki codzienne, ale również eleganckie i sportowe.

Wszystkie łączy dobra jakość i przystępne ceny. Życzymy udanych zakupów.