Esencja estetyki – Adriatica Essence

04.08.2022 Zegarki Recenzje

Są takie zegarki, o których można powiedzieć, że są po prostu ładne. Są również i takie, dla których słowo “ładne” to zdecydowanie za mało. A do której grupy zaliczysz zegarki Adriatica Essence?

Mówi się, że nie szata zdobi człowieka. To prawda. Człowieka zdobi zegarek.
Tylko żeby można było tak powiedzieć, to musi być to czasomierz… no właśnie – jaki? Z elegancką tarczą? Z wyszukaną obudową? A może z delikatnymi dodatkami? Chyba właśnie opisaliśmy kolekcję Adriatica Essence.

To seria zaprojektowana dla pań, które chcą, aby zegarek na nadgarstku przyciągał wzrok, był ozdobą stroju, wzbudzał zachwyt i powodował mocniejsze bicie serca. Która bowiem z kobiet nie chciałaby być szczęśliwą posiadaczką tak wyjątkowego czasomierza? Najlepsze w tej kolekcji jest to, że marka Adriatica zadbała o rozbudowaną kolorystykę swoich zegarków. Lecz może, zamiast je opisywać, po prostu je zaprezentujemy.

Nienachalna estetyka

Zegarek damski Adriatica Essence A3717.1217Q
Zegarek damski Adriatica Essence A3717.1217Q

Ten model Adriatica Essence wygląda chyba najbardziej klasycznie z całej serii. Wspólnym mianownikiem tej kolekcji jest zapięcie na czarny, skórzany pasek. Różnic jest jednak więcej niż części wspólnych.

W tym egzemplarzu żółte złoto wykorzystano zarówno w obudowie zegarka, jak i w dodatkach na tarczy. O strukturze tarczy jeszcze będzie mowa, warto jednak zwrócić uwagę jak niezwykle delikatne, można by powiedzieć – eteryczne, są wskazówki oraz indeks.

Zegarek damski Adriatica Essence A3717.9217Q
Zegarek damski Adriatica Essence A3717.9217Q

A może jednak wersja z różowym złotem? Którą z nich wybierzecie?

To nie jest zwykły zegarek damski

Tak jak wspomnieliśmy, Adriatica postawiła na różnorodność, a to wszystko po to, aby każda z pań mogła odnaleźć coś dla siebie. Być może najwłaściwsze są modele ze złotymi wykończeniami, a może jednak coś innego?

Zegarek damski Adriatica Essence A3717.5214Q
Zegarek damski Adriatica Essence A3717.5214Q

Moda na black and white nigdy nie przemija, dlatego właśnie takie zegarki zawsze są na czasie. Tym razem tarcza z drobniutkich kryształków jest ciemna, a połyskują na niej jedynie srebrne dodatki.
Taki zegarek do popularnej “małej czarnej” będzie w sam raz!

Zegarek damski Adriatica Essence A3717.5215Q
Zegarek damski Adriatica Essence A3717.5215Q

A jeśli chcecie, drogie Panie, co nieco zaszaleć, to spójrzcie na srebrno-błękitną wersję Adriatica Essence. Takie połączenie nie wygląda tak “grzecznie i klasycznie” jak w modelach ze złotą obudową. Tu dzieje się dużo, jest energia, jest przełamanie stylu, jest po prostu niecodzienna forma estetyki.

Zegarki z kolekcji Adriatica Essence dostaniecie rzecz jasna w naszym sklepie z zegarkami Minuta.pl. Jesteśmy naj, bo znajdziecie nas i w sieci, i stacjonarnie w sklepie w Warszawie. Jak komu wygodniej!