Gwarancja na zegarki Victorinox została wydłużona do 5 lat

03.09.2019 Ciekawostki

Jeśli szukacie najlepszego potwierdzenia jakości zegarków, spójrzcie na trzy ważne czynniki – renomę marki, w tym opinie o niej w internecie, potwierdzenie jakości licznymi testami czasomierzy i wreszcie długość gwarancji – to ona staje się potwierdzeniem tego, że marka nie ma czego się obawiać. Z tego powodu gwarancja na zegarki Victorinox została przedłużona.

Victorinox spełnia każdy z tych warunków i stanowi idealny przykład na to, że szwajcarskie marki potrafią robić nie tylko zegarki piękne i precyzyjne, ale też niezawodne. Dlatego bardzo cieszy nas fakt, że Victorinox postanowił udowodnić to wydłużając swoją gwarancję na produkty.

Gwarancja na zegarki Victorinox

Dotychczas wszystkie zegarki Victorinox były objęte 3-letnią gwarancją, co na polskie i europejskie warunki już jest naprawdę przyzwoitym wynikiem.

Obecna, 5-letnia gwarancja Victorinox + obejmuje wszystkie wady produkcyjne i materiałowe, które pojawią się podczas normalnego użytkowania w ciągu pięciu lat od daty zakupu. Oczywiście bez zmian pozostaje gwarancja na baterię, która pozwala na jej bezpłatną wymianę, jeśli przed upływem roku ta się wyczerpie.

Zgodnie z dotychczasowymi zasadami w obręb gwarancji nie będą wchodziły zniszczenia lub uszkodzenia będące wynikiem normalnego zużycia, w tym zmiana koloru paska, porysowane szkła i części metalowe, ale także zniszczenia powstałe na skutek niewłaściwej obsługi, wypadku lub uszkodzenia powstałe w nieautoryzowanym serwisie.

Dobre wieści dla posiadaczy zegarków Victorinox zakupionych w 2019 roku

5-letnia gwarancja na zegarki Victorinox zaczęła obowiązywać od 1.09.2019 roku i obejmuje wszystkie czasomierze Victorinox. Co więcej, producent zagwarantował, że przedłużony okres gwarancji dotyczy również tych modeli, które były zakupione od 1.01-31.08.2019 roku.

Jedyne o czym musicie pamiętać, to zachowanie dowodu zakupu, który wraz z podstemplowaną gwarancją jest potrzebny do wykazania jej zakresu.

Gwarancją na zegarki objęte są tylko produkty zakupione od autoryzowanych sprzedawców, w tym te ze sklepu Minuta.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Victorinox i zachęcamy do zakupów, jednocześnie mając pewność, że gwarancja nie będzie potrzebna 😉