Klasyczna Adriatica w rozsądnej cenie

01.09.2021 Zegarki

Marka Adriatica od wielu lat cieszy się niesłabnącą sympatią klientów. Zegarki te są często wybierane na prezenty dla kobiet i dla mężczyzn. Adriatica to sposób, aby w rozsądnej cenie kupić szwajcarski zegarek z gwarancją jakości.

Dla wielu osób napis “Swiss Made” na tarczy to synonim precyzji i niezawodności. Tylko nieliczne firmy rodem ze Szwajcarii mogą cieszyć się prawem używania tej sygnatury. Dodaje ona prestiżu marce i jest sygnałem dla klientów z całego świata, że czasomierze danego producenta należą do najlepszych na świecie.

Marka Adriatica należy do grona szczęśliwców, którzy używają hasła “Swiss Made” na swoich zegarkach. Jeśli chcecie dowiedzieć m.in. skąd się wzięło to hasło czy jakie warunki trzeba spełniać, by się nim posługiwać, to koniecznie przeczytajcie nasz wcześniejszy artykuł o Swiss Made.

Zegarki Adriatica są więc produkowane z dbałością o najdrobniejszy szczegół, tak aby sprostać restrykcyjnym wymaganiom przewidzianym dla szwajcarskich czasomierzy. Tym bardziej cieszy więc fakt, że zegarek tej marki można kupić w bardzo dobrej cenie, w świetnej relacji ceny do jakości.

Eleganckie i klasyczne zegarki Adriatica

Pierwszy z prezentowanych przez nas modeli, to przykład tego, jak wyśmienicie można połączyć styl sportowo-casualowy z tradycyjnym charakterem.

Zegarek męski Adriatica Portofino A8275.R254QF
Zegarek męski Adriatica Portofino A8275.R254QF

Ten model ma w sobie wszystko to, co powinien mieć elegancki czasomierz na co dzień. Piękny, gruby, tłoczony pasek ze skóry naturalnej, stalowa koperta pokryta powłoką PVD w kolorze różowego złota oraz ciekawe wykończenie tarczy.
Na cyferblacie znajduje się stylizowany indeks słupkowy, a jedynie godzina dwunasta zaznaczona jest arabską liczbą. Do tego 3 małe tarcze, z czego dwie to rozbudowany datownik, natomiast mini tarcza na godzinie szóstej prezentuje czas w systemie 24-godzinnym.
Funkcjonalność, elegancja, jakość wykonania – tak można scharakteryzować ten zegarek.

Panowie, którzy preferują bardziej stonowane zegarki, a których ten model zaciekawił, mogą wybrać jego wersję w stalowo-srebrnym ubarwieniu.

Zegarek męski Adriatica Portofino A8273.5253QF
Zegarek męski Adriatica Portofino A8273.5253QF

Ten model posiada te same funkcje, które miał egzemplarz z różowym złotem. Jednak jego stylistyka jest spokojniejsza, bardziej elegancka. To klasyczna Adriatica z dodatkami nadającymi jej casualowego charakteru.
Oba zegarki z kolekcji Portofino można nabyć w rozsądnej cenie, co jeszcze bardziej zachęca do zakupu.

Zegarek męski Adriatica Moonphase A8269.5154QF
Zegarek męski Adriatica Moonphase A8269.5154QF

Część panów uważa, że zegarek powinien być noszony na stalowej bransolecie. Mamy więc propozycję dla tej grupy mężczyzn. Model Adriatica Moonphase to czasomierz, który zachwyci niejednego fana zegarków.
Stalowa obudowa i bransoleta nadają mu klasowego i eleganckiego charakteru. Kontrastem dla srebrnej koperty jest czarna tarcza, na której znajduje się delikatny, liniowy indeks oraz cienkie wskazówki.
Oczywiście, skoro kolekcja nazywa się Moonphase, to na cyferblacie nie mogło zabraknąć okienka z fazami księżyca, a dopełnieniem są trzy subtarcze datownika.
Trudno powiedzieć, czy ten model jest bardziej elegancki czy bardziej casualowy. Wiemy jedno – prezentuje się świetnie na zdjęciu, a na nadgarstku jeszcze lepiej.

Minimalistyczna forma zegarka

Jeśli z uwagi na ich styl i dodatki, nie przekonują jednak nasze wcześniejsze propozycje, to proponujemy prosty i naprawdę klasyczny zegarek Adriatica.

Zegarek męski Adriatica Pairs A1246.52B3Q
Zegarek męski Adriatica Pairs A1246.52B3Q

Wszystko w tym modelu jest minimalistyczne, co oczywiście nie jest jego żadną wadą. Indeks słupkowy, proste wskazówki, małe okienko datownika na godzinie trzeciej. Cała tarcza jest śnieżnobiała, a jej elementy są w kolorze jasnogranatowym, co tworzy czytelny kontrast. Wygląda to nadzwyczaj elegancko.
Adriatica Pairs to czasomierz bardzo uniwersalny. Może być noszony jako codzienny dodatek, ale także sprawdzi się jako ozdoba stroju formalnego.

Wszystkie wyżej opisane modele znajdziecie w naszym butiku w Warszawie w rozsądnej cenie, która sprawi, że z pewnością nie opuścicie sklepu z pustymi rękami. Jeśli wolicie zakupy on-line, to zapraszamy na stronę sklepu Minuta.pl, gdzie do wyboru jest cała gama zegarków dla pań i panów.