Klasyczniej się nie da – nowe automaty marki Orient

06.08.2021 Zegarki Nowości

Z czym Wam się kojarzy naprawdę klasyczny męski zegarek? Z okrągłą kopertą? Ze skórzanym paskiem? Z automatycznym naciągiem? To wszystko prezentują nowe automaty marki Orient.

Firma Orient to jedna z największych i najbardziej znanych firm zegarmistrzowskich spoza Szwajcarii. Rzecz jasna szwajcarski rodowód to nie jest żaden wyznacznik, wszak japońskie czasomierze (a takimi są właśnie zegarki Orient) od wielu lat cieszą się uznaniem klientów.

Projektanci zegarków w tej japońskiej firmie są naprawdę kreatywni. Wśród wielu modeli znajdziecie takie, które są w 100% sportowe oraz takie, które dopasują się do casualowego stroju zarówno pań jak i panów.

W ofercie nie brak także bardzo klasycznych egzemplarzy. Prezentujemy Wam najnowsze automaty marki Orient, w których dominuje tradycyjny wygląd.

Zegarek Orient dla eleganckiego mężczyzny

Przegląd japońskich nowości rozpocznijmy od hiperklasycznego modelu.

Zegarek męski Orient Classic RA-AC0022S10B
Zegarek męski Orient Classic RA-AC0022S10B

Czarny skórzany pasek, idealnie okrągła koperta, lekko wypukłe szkło oraz automatyczny mechanizm. Czy te wszystkie elementy nie przywodzą Wam na myśl zegarka, który jest synonimem tradycyjnego stylu? Nie bez kozery ten model należy do kolekcji Classic.

Jedynym odstępstwem, jeśli w ogóle tak można powiedzieć, to lekko granatowe wskazówki. To doskonała kompozycja, każdy element zegarka, każda barwa współgra ze sobą i tworzy harmonijną całość.
Warto zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie najnowsze automaty od marki Orient cechują się bardzo korzystną relacją ceny do jakości.

Zegarek męski Orient Classic RA-AC0021L10B
Zegarek męski Orient Classic RA-AC0021L10B

Wg różnych badań kolor niebieski (oraz jego odcienie) jest najbardziej lubianą barwą. Kojarzy się ona z elegancją, klasą, powagą, a nawet bogactwem.
Stąd też nasze przeświadczenie, że wyżej zaprezentowany model z serii Classic trafi w gusta panów, którzy cenią szyk i klasyczny styl.

Oprócz wyjątkowego wyglądu prezentowane zegarki mają jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Jest nią niezawodny mechanizm automatyczny In-House kaliber F6724 z rezerwą chodu minimum 40 godzin. Doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią zmieniać zegarki w zależności od stroju i nie martwić się, czy następnego dnia czasomierz będzie wciąż działać.

Nowe automaty łamią schematy

Żeby nie było wszystko takie klasyczne, to mamy dla was pewną niespodziankę. W najnowszej serii Classic są bowiem modele, które nieco przełamują ten tradycyjny charakter, mimo to zachowując elegancki styl.

Zegarek męski Orient Classic RA-AC0020G10B
Zegarek męski Orient Classic RA-AC0020G10B

Przyznacie zapewne, że ten egzemplarz wygląda niesamowicie. Delikatnie beżowy cyferblat, indeks liniowy i rzymski, a do tego srebrna bransoleta mesh.
To zegarek dla pewnego siebie mężczyzny, który lubi bawić się konwencją stroju i dodatków. Z jednej bowiem strony mamy naprawdę tradycyjny wygląd, a beżowa barwa tarczy dodaje czasomierzowi charakteru retro. Jednocześnie meshowa bransoletka zamiast skórzanego paska powoduje, że zegarek wygląda nowocześnie i nieszablonowo.

Dodajmy jeszcze, że wśród nowych automatów z zapięciem mesh dostępne są również modele w dwóch innych wersjach kolorystycznych.
Oprócz prezentowanej beżowej można jeszcze zakupić edycję z cyferblatem granatowym, a także model o ciemnozielonym odcieniu.

Nowe automaty od japońskiej marki Orient stworzono z myślą o mężczyznach, którzy doceniają zegarmistrzowski kunszt. Zachęcamy do obejrzenia w naszym sklepie Minuta.pl całej kolekcji zegarków Orient. Jesteśmy pewni, że niejeden model przykuje Waszą uwagę.