Klasyka w czterech odsłonach

20.09.2022 Zegarki Zakupy

Jeden zegarek, ale o różnych obliczach. Klasyczna forma, tradycyjne wykończenia. Iron Annie Classic jest czasomierzem, który możesz wykorzystać na wyjątkowe okazje, ale także na co dzień. Nie wierzysz?!

Gdybyś musiał powiedzieć, z czym kojarzy Ci się tradycyjny zegarek męski, to jak byś go określił? Co musi mieć taki czasomierz? Skórzany pasek z tłoczeniem? Ozdobną tarczę? Złote dodatki?

W sumie – wystarczyłoby spojrzeć na zegarek Iron Annie Classic. Jest w nim wszystko to, czego potrzeba w męskim klasycznym zegarku. Plus coś więcej – ale to niespodzianka.

Najklasyczniej

Zegarek męski Iron Annie Classic IA_5938_4
Zegarek męski Iron Annie Classic IA_5938_4

Czy zegarek może wyglądać bardziej elegancko, bardziej klasycznie, bardziej formalnie? Iron Annie Classic, jak sama nazwa wskazuje, jest na wskroś klasycznym czasomierzem. Prosty minimalistyczny indeks liniowy i podobnie wyglądające wskazówki.
Ale uwaga! Tu wkracza już nowoczesność – na wskaźnikach użyta została warstwa Super-LumiNova, dzięki której ciemności już nie będą przeszkodą w odczytywaniu godziny.

Ciemna strona mocy

Zegarek męski Iron Annie Classic IA_5938_2
Zegarek męski Iron Annie Classic IA_5938_2

A jeśli chcesz, żeby Twój czasomierz wyglądał ciut bardziej codziennie, ale wciąż elegancko, to rozważ wersję Iron Annie, która jest czarna jak noc. Forma zegarka jest taka sama jak we wcześniejszym modelu, różnica jest tylko i aż w kolorze tarczy.
Dzięki temu, że jest ona cała czarna, to srebrny indeks, wskazówki, datownik i mała subtarcza wyraźnie kontrastują. Czasomierze wygląda elegancki i nowocześnie.

Przełamanie

Zegarek męski Iron Annie Classic IA_5938_3
Zegarek męski Iron Annie Classic IA_5938_3

A jeśli już wspomnieliśmy o subtarczy – czy zgadłeś już, co się na niej znajduje? Chcesz podpowiedzi? Spójrz na wskazówki: jedna mniejsza – minutowa, druga większa – godzinowa. Brakuje sekundnika!
Otóż to. Ta minitarczka tuż nad godziną szóstą skrywa właśnie sekundnik. To niezbyt częste rozwiązanie, podobnie jak połączenie ciemnogranatowej tarczy, brązowego paska i srebrnych dodatków. Codzienna elegancja gwarantowana.

Więcej luzu

Zegarek męski Iron Annie Classic IA_5938M_1
Zegarek męski Iron Annie Classic IA_5938M_1

A jeśli podoba Ci się układ tarczy, kształt obudowy, wygląd dodatków, ale szukasz jednak czegoś mniej tradycyjnego i formalnego, ale jednocześnie z odpowiednią dozą elegancji, to wybierze Iron Annie Classic z meshową bransoletą.
To nowoczesne zapięcie pasuje nie tylko do casualowych modeli, ale jak widać, sprawdza się również w zegarkach eleganckich. Dzięki temu zabiegowi czasomierz nabiera mocno casualowego charakteru.

To oczywiście nie wszystko, co oferuje marka Iron Annie. Chcesz więcej? Zajrzyj na Minuta.pl. W naszym sklepie możesz liczyć na bogatą ofertę zegarków, profesjonalną obsługę i dogodną dostawę.