Męski zegarek na srebrnej bransolecie

12.05.2022 Zegarki

Do eleganckiego męskiego zegarka najbardziej pasuje klasyczny skórzany pasek. Prawda czy fałsz? Sami oceńcie! Oto nieco inne spojrzenie na elegancję, bowiem zegarki na srebrnej bransolecie również potrafią zachwycić nawet największych estetów.

Naturalna skóra, może nawet nieco wytłoczona to zapięcie, które jest typowe dla zegarków eleganckich dla równie eleganckich panów. Trochę się utarło, że klasyczny czasomierz jest zapinany na skórzanym pasku.
Przykładem tego może być choćby Delbana Della Balda.

Zegarek męski Delbana Della Balda 41603.722.6.034
Zegarek męski Delbana Della Balda 41603.722.6.034

Trudno wyobrazić sobie bardziej klasyczny i bardziej elegancki zegarek dla panów. Nie ma się czemu dziwić, wszak ten model to hołd złożony założycielowi marki Goliardo Della Balda. Stylistyka czasomierza nawiązuje do najlepszych wzorców marki Delbana i jest emanacją całej historii tej szwajcarskiej firmy.
Wracając zaś do zapięcia – projektanci postawili na czarny, tłoczony pasek, jakby na potwierdzenie tezy, że naturalna skóra najlepiej pasuje do klasycznych modeli.

Jednak ci sami projektanci marki Delbana potrafią także zupełnie inaczej uchwycić elegancję i wyjątkowy styl.

Na srebrnym zapięciu

Nie licząc silikonowych pasków w sportowych zegarkach, bransolety są chyba drugim najczęściej wykorzystywanym zapięciem w zegarmistrzostwie. Wśród metalowych bransolet można znaleźć wiele różnych form i łączeń, jednak w przypadku eleganckich zegarków dla mężczyzn zapięcie nie może być oderwane od stylu koperty i tarczy.

Zegarek męski Delbana Ancona 41702.360.6.031
Zegarek męski Delbana Ancona 41702.360.6.031

Prezentowany model Delbana Ancona doskonale pokazuje, że można odejść od tradycyjnego skórzanego paska i jednocześnie zachować 100% elegancji. Minimalistyczna, czarno-srebrna tarcza świetnie współgra z solidną srebrną bransoletą ze stali szlachetnej. Dzięki temu czasomierz prezentuje się efektownie i elegancko.
To model dla panów, którzy lubią zegarki proste, niezbyt krzykliwe, a przede wszystkim stylowe i klasyczne. Delbana Ancona to kwarcowy model pracujący na szwajcarskim mechanizmie Ronda 5030.D, jak przystało na prawdziwy zegarek Swiss Made.

A może na bransoleta na bogato

Gdy jednak któryś z panów chciałby na nadgarstku wprowadzić nieco ożywienia, to wówczas warto sięgnąć po bliźniaczy model Ancona.

https://minuta.pl/zegarek-meski-delbana-ancona-52702-360-6-061
https://minuta.pl/zegarek-meski-delbana-ancona-52702-360-6-061

Stylistyka tarczy jest podobnie minimalistyczna, zachowano to samo wzornictwo indeksu i datownika, ale dzięki wprowadzeniu żółtego złota zegarek jest żywszy, bardziej energetyczny i odważny.
Złoto-srebrna Delbana Ascot jest stworzona dla mężczyzn, którzy do prostego garnituru i białej koszuli lubią założyć dodatek, który ożywi elegancki strój. Złoty kolor ewidentnie podkreśla bogaty charakter zegarka, a przy tym dodaje energii.

Zatem nie tylko klasyczny skórzany pasek jest wyznacznikiem elegancji w klasycznych męskich zegarkach. Równie efektownie prezentują się model na srebrnej bransolecie, która jest ciekawą alternatywą dla naturalnej skóry.

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z całą ofertą sklepu Minuta.pl. Czekają na was zegarki damskie i męskie, na bransolecie i na pasku, eleganckie i casualowe. Słowem – każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy.