Modnie i wygodnie – stylowe zegarki dla pań

04.11.2021 Zegarki

Jaki zegarek jest lepszy? Na pasku czy na bransolecie? Jaki się lepiej prezentuje? Złoty, srebrny czy wielobarwny? Trudny wybór. Marka Anne Klein słynie z tego, że potrafi stworzyć wygodne i stylowe zegarki dla kobiet.

Idealnym rozwiązaniem jest posiadanie wielu przeróżnych zegarków. Kilka eleganckich, cztery albo pięć casualowych, plus oczywiście jeszcze parę sztuk zegarków sportowych. Byłoby miło, prawda?
To duży komfort posiadać taką kolekcję, która pozwoli na swobodne dobieranie modelu do stroju, okoliczności czy do nastroju.
Rozwiązaniem są zegarki modowe, które sprawdzają się jako czasomierze na co dzień, a wiele z nich wygląda tak gustownie, że równie dobrze można o nich powiedzieć, że to zegarki eleganckie.
Z takich właśnie rozwiązań znana jest marka Anne Klein – legenda w branży modowej.

Zegarek, który pasuje do wielu stylizacji

Chyba nie ma co dyskutować, jaki rodzaj zapięcia jest lepszy – bardziej wygodny, bardziej elegancki, bardziej uniwersalny. Część pań pewnie powie „Tylko skórzane paski”, natomiast inna grupa odpowie „Ależ skąd, wyłącznie metalowe bransoletki”.
A może obie grupy da się pogodzić zapięciem mesh?
Taki pasek jest modny i wygodny, wygląda nowocześnie, dobrze się go użytkuje.

W zegarku, który prezentujemy poniżej, bransoleta mesh połączona została z elegancką, pozłacaną kopertą i subtelną tarczą.
Model z kolekcji Diamond Dial to przykład tego, że modowy zegarek może prezentować się i elegancko, i swobodnie.
Do pracy, na spacer, na wieczorną kolację w restauracji – to czasomierz, który będzie pasować do przeróżnych stylizacji i okoliczności.

Zegarek damski Anne Klein AK-3003SVRT
Zegarek damski Anne Klein AK-3003SVRT

A czy ten wielobarwny model Anne Klein ze złotą meshową bransoletą nie urzeka już od pierwszego spojrzenia?
Z opinii naszych klientek wiemy, że zegarek jest bardzo wygodny. Kolorowa tarcza zmienia się z każdą upływającą minutą, a złota obudowa i pasek dodają modelowi szyku i klasy. Naprawdę mało który zegarek potrafi tak przyciągnąć wzrok. Ten czasomierz ma w sobie coś magnetyzującego.

Zegarek damski Anne Klein AK-3776MTRG
Zegarek damski Anne Klein AK-3776MTRG

A jeśli ta barwność jest zbyt wyrazista, to proponujemy rozwiązanie dużo bardziej stonowane. To biżuteryjny zegarek Anne Klein, który zachwyci niejedną kobietę.

Zegarek damski Anne Klein AK-3001BLRT
Zegarek damski Anne Klein AK-3001BLRT

Ciekawe, jaki byłby wynik ankiety, gdybyśmy spytali, czy powyższy zegarek Anne Klein zaliczyć trzeba do modeli eleganckich czy casualowych.
Z jednej strony – modna i wygodna bransoleta mesh, nowoczesny i minimalistyczny wygląd. Ale patrząc na ten zegarek nie można nie odnieść wrażenia, że to elegancki, stylowy czasomierz. Może to zasługa ciemnoniebieskiego odcienia tarczy i zapięcia. To barwa, która kojarzy się z bogactwem, klasą, przepychem.
W tym zegarku osiągnięto balans pomiędzy nowoczesną, casualową stylistyką a elegancją i wytwornością.

Stylowe zegarki o nietypowym kształcie

Okrągły kształt koperty jest zdecydowanie dominujący wśród zegarków damskich i męskich. Niekiedy projektanci odchodzą jednak od tej sprawdzonej formy i proponują, w szczególności paniom, zupełnie inny kształt obudowy.

Zegarek damski Anne Klein AK-2952WTRG
Zegarek damski Anne Klein AK-2952WTRG

Ten prostokątny zegarek Anne Klein to emanacja tego, czym jest minimalistyczny zegarek modowy. Prosta forma, tylko dwie barwy, ale pomimo tego osiągnięto oszałamiający efekt. Warto podkreślić, że zarówno obudowa, jak i bransoleta wykonane są z ceramiki.
Dzięki temu, ten model jest jeszcze bardziej wygodny w użytkowaniu, ponieważ ceramika jest lekka, nie wywołuje alergii skórnych, nie wyciera się, nie przebarwia.
Biały kolor zegarka powoduje, że jest bardzo uniwersalny, dzięki czemu panie chętnie go wybierają. Posiadanie takiego modelu w kolekcji to ułatwienie przy komponowaniu stroju i biżuterii.

Zegarek damski Anne Klein AK-2706CHLV
Zegarek damski Anne Klein AK-2706CHLV

Bardziej elegancko prezentuje się ostatni z prezentowanych czasomierzy. Ten stylowy zegarek to połączenie złota i lekko pudrowego różu. Prostokątna koperta sprawia, że model wygląda elegancko i tradycyjnie. Jedynie skórzany pasek zabarwiony na różowo powoduje, że całość wygląda dość swobodnie, choć niewątpliwie klasowo i szykownie.
To rodzaj modowego czasomierza, który w pierwszej kolejności pasuje do stylizacji bardziej oficjalnych, choć z drugiej strony – czy byłoby nietaktem, gdyby założyć go do dżinsów i koszuli?

Jak na modową markę przystało, Anne Klein oferuje dziesiątki rozwiązań. Wszystko po to by zadowolić swoje klientki i dać im to, czego szukają. A zegarków tej marki najlepiej poszukać w naszym sklepie Minuta.pl. Przekonajcie się, jak bogatą mamy ofertę!