Na zakładkę, czyli nowoczesny design w zegarkach Lacoste

07.11.2018 Zegarki

Wśród nowości w sklepie pojawiła się nowa odsłona zegarków Lacoste Nikita. Tym razem to przykład na to, że pomysły na nowoczesny design w zegarkach jeszcze się nie skończyły.

Lacoste wie jak projektować zegarki, aby jednocześnie były intrygujące, a z drugiej strony, aby wpisywały się w nowoczesne trendy. Kolejny raz wracamy do nowości marki, które zachwycają zupełnie innym podejściem do projektowania zegarków i kolejny raz zaskakują nas świeżością swoich pomysłów. Równie interesujące były zegarki z jedną wskazówką, które opisywaliśmy na blogu. Teraz chcemy pokazać coś, co zdecydowanie spodoba się miłośniczkom minimalizmu w nietypowym wydaniu.

Zegarek damski Lacoste Nikita 2001043

Kup teraz

To cztery nowe zegarki, których szczególną cechą jest wyjątkowy projekt tarczy. Wyglądają w taki sposób, jakby nakładały się na nich plisy materiału, z których każda zastępuje klasyczny indeks liniowy.

Tracze przestawione są w trzech kolorach: delikatnego różowego złota, bieli i modnej, głębokiej czerni. W zależności od modelu, mogą być zawieszone na meshowych bransoletach lub skórzanych paskach. Producent pomyślał również o łączeniu najmodniejszych kolorów tego sezonu, w tym czerni i złota oraz pudrowego różu ze srebrem.

Zegarek damski Lacoste Nikita 2001041

Kup teraz

Oprócz znanego logo marki, nie znajdziemy na tarczy nic więcej, a czasomierz nie sprawia problemów podczas odczytu godziny. To idealne modele dla kobiet, które cenią nowoczesny design w zegarkach, ale nie należy zapomnieć o tym, że dodatkowo wyglądają elegancko i świetnie będą komponować się z zarówno bardziej zobowiązującymi stylizacjami, jak i tymi codziennymi.

Zegarek damski Lacoste Nikita 2001042

Kup teraz

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Lacoste, a szczególnie nowościami marki, które dziś przedstawiliśmy tylko częściowo. Życzymy udanych zakupów.